Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı ve sağ kolu Alpay Kazan hayatını kaybetti. Ünlü televizyoncu Acun Ilcalı bu haberle yıkılırken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygularını dile getirdi. Peki, Alpay Kazan kimdir, kaç yaşında? Alpay Kazan neden öldü?

Acun Ilıcalı'nın yakın dostu Alpay Kazan vefat etti. Ünlü televizyoncu acı haberle yıkılırken yakın dostunu kaybetmenin acısını ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dile getirdi. Sosyal medya hesabından daha önce hiç paylaşmadığı fotoğrafları paylaşan Ilıcalı, gençlik yıllarına ait olan fotoğrafların altına "Alpay'ım ne yazsam yetmeyecek, anlatamayacağım duygularımı. Kalbimden bir parça koptu bugün... Nurlar içinde yat, mekanın cennet olsun güzel insan" notunu yazdı.

acun-ilicaliyi-yikan-olum-alpay-kazan-kimdir-kac-yasinda-alpay-kazan-neden-oldu-3

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

Alpay Kazan neden öldü?

Acun Medya’da uzun yıllardan beri çalışan ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın da yakın arkadaşı olan Alpay Kazan, alınan bilgiye göre kanser nedeniyle hayatını kaybetti. Alpay Kazan’ın ölümünün ardından Hakan Hatipoğlu sosyal medya hesabında bir paylaşım yapmış Demet Akalın ise paylaşımın altına "Ay covid mi?" diye sormuştu. Bunun üzerine yönetmen Ahmet Demirci Kazan’ın kanser nedeniyle hayatını kaybettiğini ifade etmişti.

acun-ilicaliyi-yikan-olum-alpay-kazan-kimdir-kac-yasinda-alpay-kazan-neden-oldu-2

Alpay Kazan kimdir, kaç yaşındaydı?

Alpay Kazan hakkında koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu biliniyor. Uzun yıllardan beri Acun Medya’da çalışan Kazan, bir çok farklı pozisyonda görev yaptı. Bugüne kadar TV8 ekranlılarında yayınlanan Kazan, Göz6, Survivor, Exathlon ve Ütopya gibi projelerde de yer alan Kazan, Acun Ilıcalı’nın da uzun yıllardan beri en yakın arkadaşıydı.