Acun İstedi Ali Atay Paylaşım Yaptı Sosyal Medya Yıkıldı!

Leyla ile Mecnun dizisin yeni bölüm çekimleri başladı. Ali Atay Instagram ve Twiter hesabından aylar sonra ilk kez paylaşım yaptı!

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 22:46 09.06.2021 - 22:47 Ece Sahan

Acun Ilıcalı'nın Exxen'inde yayınlanacak olan efsane dizi Leyla ile Mecnun yıllar sonra yeniden çekiliyor. Setten ilk fotoğraflar sosyal medyaya düştü.

TRT'nin efsane dizilerinden biri olan Leyla ile Mecnun dizisi 5 yıl aradan sonra yeniden yeni bölümleri ile Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform Exxen'de yayınlanacak. Eski ekibi toplayan Acun Ilıcalı'nın Leyla ile Mecnun'u sete indi!

Leyla ile Mecnun dizisi yeni bölümleri ile eski kadro ile Exxen'de ekranlara gelecek. Dizinin yeni Leyla'sı da Masumiyet dizisinin İrem'i Deniz Işın olmuştu.

Leyla ile Mecnun dizisi sete indi. Tüm oyunculardan sosyal medya paylaşımları geldi. Sosyal medya yıkıldı. Twitter'da Leyla ile Mecnun TT oldu. 

ALİ ATAY PAYLAŞIM YAPTI

Sosyal medyada aktif olmayı sevmeyen Ali Atay'dan da sürpriz paylaşım gelince hayranlar adeta çıldırdı. Instagram ve Twitter hesabını sadece eşi Hazal Kaya'nın postlarını beğenmek için kullanmasıyla bilinen Ali Atay, Leyla ile Mecnun dizisine özel paylaşım yaptı.

Ali Atay, Leyla ile Mecnun setinden oğlu Fikret Ali kucağında makyaj masasında fotoğraf paylaştı. Ali Atay paylaştığı postun altına "Fiko Mecnun'a yetişti inanamıyorum" notunu düştü.

Ali Atay'ın bu postuna Hazal Kaya'da "Size aşığım" yorumunda bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@