Acun resmen biletini kesti! Kırmızı Oda'dan kovulan oyuncu, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı

Kırmızı oda dizisinde Yaprak Dökümü yaşanıyor. Sezon finali bölümü ile ekranlara gelen dizide sevilen karakterin sahneleri bir bir çıkarıldı.

Televizyon 19.06.2021 - 09:31 19.06.2021 - 09:39 Volkan Arık

TV8 ekranlarında Gülseren Buğdaycı’oğlunun kitabından uyarlanarak yayınlanan kırmızı oda dizisinde sezon finali bölümünde adeta yok Yaprak Dökümü yaşandı. Kırmızı Oda 42. bölüm ile yaz arası verirken dizide yer alan oyunculardan bazılarını bir daha göremeyeceğiz.

Kırmızı Oda dizisi 42. sezon finali bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlandı. Yaz aylarında ekranda olmayacak olan dizinin sezon finali ise bomba gibi geldi ve yine izlenme rekorları kırdı. Özellikle bazı karakterlerin diziden ayrılması dikkat çekerken Acun Ilıcalı'nın biletini kestiği bir karakter ise bir daha karşımıza çıkmayacak.

SEZON FİNALİ EKRANA DAMGA VURDU

Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı kırmızı oda dizisi sezon finali ile ekranlara adeta damga vurdu. Gerçek hayat hikayelerinden yola çıkarak yayınlanan ve aynı zamanda yayınlanmaya başladığı günden bu yana da ekranların en iddialı dizileri arasında yer alarak yüksek Reyting sonuçlarına ulaşan dizi sezon finali yaptı. Dizinin sezon finalinde bazı oyuncular veda ederek ayrılırken yeni oyuncular da kadroya katıldı.

acun-resmen-biletini-kesti-kirmizi-odadan-kovulan-oyuncu-sosyal-medyada-buyuk-yanki-uyandirdi-2-1

MASUMLAR APARTMANI'NIN GÜLBEN'İ KIRMIZI ODADA

Kırmızı Oda dizisinin sezon finalinde en dikkat çeken isim ise Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i oldu. Yine Gülseren Budayıcıoğlu'nun başka bir kitabından karakteri olan Gülben kırmızı oda dizisinin kadrosuna katıldı ve iki dizide dönüşümlü olarak oynayacak. Gülben ilk terapiye kırmızı odanın sezon finali bölümünde gelirken yeni sezondan itibaren onu sık sık karşımızda göreceğiz.

acun-resmen-biletini-kesti-kirmizi-odadan-kovulan-oyuncu-sosyal-medyada-buyuk-yanki-uyandirdi-2

ÜNLÜ OYUNCULARIN VEDALARI ÇOK AĞLATTI

Kırmızı Oda 42. bölüm sezon finali ile adeta izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Birçok ünlü oyuncunun kadrosunda bulunduğu kırmızı oda dizisinde Yaprak Dökümü yaşanırken peş peşe ünlü oyuncular diziye veda etti. Diziden ilk ayrılan Vahit Bey karakterine hayat veren Uğur Yücel oldu usta oyuncu ölerek diziye veda ederken Yiğit Özşener, Esra ronabar ve Asıl Melİsa pamukla dün akşam veda eden isimler arasında yer aldı.

acun-resmen-biletini-kesti-kirmizi-odadan-kovulan-oyuncu-sosyal-medyada-buyuk-yanki-uyandirdi-3

DELİKANLI SADİ NE OLACAK?

Delikanlı Sadi karakterine hayat veren Erkan Petekkaya geçtiğimiz günlerde kanalın sahibi Acun Ilıcalı için ağza alınmayacak ifadeler kullanmış ve diziden ayrılacağı ifade edilmişti. Kırmızı Oda dizisinin ekrana gelen sezon finali bölümünde sevilen karakteri diziden kovulduğu da ortaya çıktı. Sadi dün akşam son kez izleyici karşısına çıkarken Sadi'nin eşi rolünü ise güzel oyuncu Deniz Uğur hayat verdi. Delikanlı Sadi yeni sezonda Kırmızı Oda dizisinde olmayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@