Survivor 2021'ye gözyaşlarıyla veda eden ünlü isim Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizinin kadrosuna dahil edildi! Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisine taze kan geldi! Sadakatsiz Bomba isim! Başro

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
Survivor 2021'ye gözyaşlarıyla veda eden ünlü isim Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizinin kadrosuna dahil edildi! Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisine taze kan geldi!

Sadakatsiz Bomba isim!

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı kadrosunda Melis Sezen, Gözde Seda Altuner, Yeliz Kuvancı, Burak Sergen, Özge Özder, Nazlı Bulum ve Tarık Emir Tekin'in yer aldığı Kanal D'nin reyting rekortmeni dizi Sadakatsiz dizisine sürpriz transfer gerçekleşti.

Cemal Hünal Sadakatsiz'de!

Sadakatsiz dizisi onlarda yetenekli oyuncu olmasına rağmen diziye Survivor 2021 yarışmasına katılan ve yarışamaya gözyaşları ile veda eden Cemal Hünal'ı aldı. Cemal Hünal dizide Sinan karakterine hayat verecek. Sinan karakterini Bahar karakteri ile ilişkilendirileceği tahmin ediliyor.

BBC'ni Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi uzatılarak Gone Girl filmine evrilmişti. Dizinin normal şartlar altında bitmesi beklenirken, reytinglerin büyük bir başarı sağlaması üzerine dizinin uzatılmasına karar verilmişti. Diziyi uzatan senaristler diziye yeni karakter eklemeye başladı bile.

SİNAN KARAKTERİ GELİYOR!

Sadakatsiz dizisi biten orjinal hikayesini yeni karakterlerle uzatmaya çalışacak. Diziye son olarak bomba bir transfer daha gerçekleştirildi. Survivor 2021'ye gözyaşları içerisinde veda eden oyuncu Cemal Hünal Sadakatsiz dizisinin kadrosuna Sinan olarak dahil edildi.

Sinan karakteri hakkında net bilgiler yer almazken, karakterin Bahar yada Derin karakteri ile ilişkilendirilmesi tahmin ediliyor. Ancak Cemal Hünal transferinden dizinin hayranları pek memnun olmadı. Cemal Hünal'ın dizinin reytinglerine nasıl katkı sağlayacağı ilerleyen günlerde belli olacak.