Acun'dan Bomba Proje! Nusret'in Tek Jüri Olduğu Salt Bae Yarışması Geliyor! Nusret Et Ustası Seçecek!

Acun'dan sosyal medyayı ve tv dünyasını sallayacak proje geldi! Nusret'e özel et ustasının arandığı yarışma programı yapacak.

Genel 26.06.2021 - 12:30 26.06.2021 - 12:32 Ece Sahan

TV8 ve Exxen patronu Acun Ilıcalı'dan yine bir televizyonculuk başarısı gelecek. Yarışma programları ile büyük bir severt sahibi olan Acun'dan Var Mısın Yok Musun dönemi gibi büyük ses getirecek bir proje geliyor.

Yeni Türkiye'nin servet sahibi medya patronu ve yeni Türkiye'nin cemiyet kabapçısı Nusret dostluklarını yeni bir projeye taşıdı. Uzun zamandır düşünülen proje hayata geçmeye hazırlanıyor! Yakın arkadaş olan Acun ve Nusret yine sosyal medyayı sallamaya hazırlanıyor!

nusret-in-acun-paylasimi-cildirtti--3014949 (1)

Acun Ilıcalı programlarında sık sık Nusret'i konu ediyordu. Bu alaıştırmalar bitti gerçek proje geliyor! Acun Ilıcalı bu sene Exxen'a yaptığı yatırımlarla adından söz ettirecek. İlk başlarda hiç ihtimal verilmeyen Exxen UEFA liglerinin yayın haklarını almasıyla önümüzdeki sene adından söz ettirecek. Leyla ile Mecnun ve UEFA hamlesi sonrası büyük bir sıçrama yapacak olan Exxen geçtiğimiz gün tüm sosyal medya mecralarına verdiği reklamla kendinen emin. 

Acun Ilıcalı gelecek sezonlara çok büyük oynayarak hazırlanıyor. Başarılı bir strateji ile önce Leyla ile Mecnun'u yeniden çekmeye başlayan sonra da UEFA liglerinin yayın haklarını satın alan Acun Ilıcalı, "asla üye olamam" diyenleri bile kendini üye yaptıracak.

ARAŞTIRMALAR TÜRKİYE'DE ÜYE SAYISIYLA NETFLİX'İ GEÇECEĞİNİ GÖSTERİYOR !

nusret-hareketini-yaptigi-anda--2847436 (1)

Acun Ilıcalı'nın sosyal medyada "Bu sefer başarılı olamaycak" yorumları yapıldığı Exxen'i o yoruları yapanlara adeta o yorumları yedirmeye hazırlanıyor. 

İlk başlarda hiç şans verilmeyen Exxen son yaptığı Leyla ile Mecnun hamlesi ile ardından da UEFA hamlesi ise büyük bir çıkış yaptı. Araştırmalar gösteriyor ki "Asla Exxen almam" diyenler Exxen'i almaya hazırlanıyor.

Ve asıl büyük projede de geldi!

NUSRET ET USTASI SEÇECEK SOSYAL MEDYA YIKILACAK!

Acun Ilıcalı yakın dostu Nusret ile uzun zamandır aklında olan projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nusret'i ikna çabaları başarı kazandı. Acun, fenomen sosyete kebapçısı Nusret'i önce programlara konuk yaparak başaldı.

TEK SEZON OLACAK!

nusret_53635303574de7a5e9cf1

Yeni yarışma programında öğrenilene göre tek jüri Nusret olacak. Nusret'in altın bir tahtta oturarak et ustalarını seçeceği yarışma için detaylar ise henüz öğrenilmedi ancak programın büyük ses getireceği düşünülüyor. Programın sadece tek sezon olacağı aralarda ünlü konuklar ve Nusret'in yaşamına dair kesitlerin de yer alması düşünülüyor.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@