Ada Coin 3 Dolar'a doğru yola çıktı! Ada Coin geleceği yatırımcısı heyacanlandırdı

Ada coin için 3 Dolar'a doğru yolculuk başladı! En çok merak edilen Coinler arasında yer alan Cardano Coin için 3 Dolara doğru sefere çıktığı haberleri yatırımcısını heyacanlandırdı. Peki Ada Coin 3 Dolar ne zaman

Ekonomi 03.06.2021 - 01:01 03.06.2021 - 01:01 Berkay Keskin

Ada coin için 3 Dolar'a doğru yolculuk başladı! En çok merak edilen Coinler arasında yer alan Cardano Coin için 3 Dolara doğru sefere çıktığı haberleri yatırımcısını heyacanlandırdı. Peki Ada Coin 3 Dolar ne zaman olur?

Ada coin geleceği 3 dolar!

Ada coin analizcilerin beklediği gibi yukarı tepkisi gösterdi. En güvenilir Coinler arasında yer alan Ada coin, hareketini tamamlayarak 3 Dolar hedefine doğru harekete başladı.

Önümüzdeki hafta uçuşa geçecek!

Cardano, Ada Coin ilk çapraz zincir köprüsünü başlatacağını duyurması sonrası heyacan yarattı. CKB ve Ada yeni bir finansmanla teknolojiyi geliştireceklerini duyurması sonrası Ada Coin uçuşa geçmeye hazırlandığı analizciler tarafından ifade ediliyor. 

Ada Coin yatırımcısı 3 Dolar seviyelerine Haziran 15 kadar ulaşmayı bekledikleri heyacan yarattı ve Ada Coin 3 Dolar'a gidecek gibi görünüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@