Ada Coin Cardano beklenen haber geldi! Ada Coin rekor kırmayı sürdürecek

Ada Coin rekor kırıyor. Cardano beklenen haber geldi. Son günlerin en popüler Coin Ada Coin artık durmayacak. Cardano rekor seviyelere yükselecek. İşte Ada Coin beklenen o haberi.

Ekonomi 15.05.2021 - 15:50 15.05.2021 - 15:50 Berkay Keskin

Ada Coin rekor kırıyor. Cardano beklenen haber geldi. Son günlerin en popüler Coin Ada Coin artık durmayacak. Cardano rekor seviyelere yükselecek. İşte Ada Coin beklenen o haberi.

Ada Coin rekor kırıyor!

Cardano, Ada Coin son günlerin en popüler coinleri arasında zirveye yerleşti. Ada Coin kritik eşik olarak kabul edilen 2 Dolar seviyesini kırdı. Aylardır Cardano yatırımcısı 2 Dolar'ı kırarsa kimse tutamaz haberlerini bekliyordu. Gün içerisinde 2 Dolar'ı geçerek tarihin en yüksek seviyesine ulaşan Ada Coin artık durmayacağı öğrenildi.

Ada Coin uzman yorumları artacak diyor!

Ada Coin için uzmanlar yüzde 20 hedefine an itibariyle ulaştı. Son 24 saatte yüzde 20 kazandırarak 2 Doları kıran Ada Coin için uzmanlar kısa sürede 10 Dolar olacağını düşünüyor. En sağlam Coinler listesinde ilk 5'te yer alan Ada coin için kısa vadede 10 Dolar'ı geçeceği söyleniyor.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson açıkladı!

Ada Coin kurucusu Charles Hoskinson, yatırımcılarımıza dediğimiz gibi "Mayıs bizim için büyük bir ay, ancak şunu unutmayın. 2 Dolar'ı Mayıs ayının bitmesine 2 hafta kala yakaladık, Mayıs ayı daha 2 hafta daha var bekleyip görün" açıklaması yapması sonrası Ada Coin ay içerisinde 5 Dolar'a yaklaşması beklentisi oluştu.

Ada Coin 3 dolar olur mu?

Ada Coin kritik eşiği olan 2 Dolar'ı hızlı bir şekilde geçmesi sonrası 3 Dolar'a doğru harekete başladı. 2 Doları geçer geçmez 2.30 seviyesiyle rekor kıran Ada Coin, gün içerisinde 3 Dolar olur mu bilinmez bu hafta içi 3 doları hızlı bir şekilde yakalayacağı düşünülüyor.

Tarihin en büyük W düzeltmesi yapıyor!

Ada Coin, Cardano tarihin en büyük W düzeltmesi geldiği iddia ediliyor. Eğer Ada coin w düzeltmesini eksiksiz yaparsa gün içerisinde 3 Dolar'ı görme ihtimali bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@