Ada Masalı Alper Kimdir? Rami Narin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Alper gerçek adı ne? Rami Narin kimdir? Rami Narin sevgilisi kim? Rami Narin kaç yaşında? Rami Narin nereli? Rami Narin rol aldığı diziler neler? Rami Narin hangi okuldan mezun?

Gündem 15.06.2021 - 19:17 15.06.2021 - 19:18 Ece Sahan

Yeni yaz dizisi Ada Masalı, Star Tv'de ekranlara geliyor! Birinci bölümünün ardından oyuncuları merakla aranan Ada Masalı dizisi oldukça iddialı bir giriş yaptı. Ada Masalı oyuncu kadrosu ilgi çekmeyi başardı. 

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın başrolünde yer aldığı Ada Masalı dizisi ayrıca kadrosunda Beril Pozam, Bülent Çolak, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Cem Anıl Kenar, Rami Narin, Özge Demirtel, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi gibi isimleri barındırmaktadır. 

Ada Masalı dizisi oyuncuları dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Onlardan biri de Rami Narin oldu. Ada Masalı Alper karakteri şimdiden genç kızların gözdesi oldu. Peki Rami Narin kimdir? Ada Masalı Alper kimdir? Ada Masalı Alper yakışıklığı ile dikkatleri üzerine çekti. 

Ada Masalı Alper karakterini canlandıran Rami Narin kimdir? İşte tüm merak edilenler;

RAMİ NARİN KİMDİR?

Rami Narin 1990 Hatay doğumludur. Özel Zengi Koleji'nin ardından İstanbul'a gelerek Beykent Üniversitesi'ne giren Rami Narin ilk ekran deneyimini 2014 yılında Ezra dizisinde yaşamıştır. Rami Narin daha sonra 2018 yılında Ağlama Anne, 2019 yılında ise Benim Adım Melek dizisinde yer almıştır.

ADA MASALI ALPER KİMDİR?

Poyraz'ın en yakın arkadaşı olan Alper, ada da bir meyhaneyi işletmektedir. Alper oldukça sosyal ve neşeli bir karakterdir. Pek çok sevgilisi olan Alper aşkı ise hiç tatmamıştır. Alper, dostu Poyraz için canını vermeye hazırdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@