Ada Masalı Biricik Kimdir? Özge Demirtel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Biricik gerçek adı ne? Ada Masalı Özge Demirtel kimdir? Özge Demirtel kaç yaşında? Özge Demirtel nereli? Özge Demirtel sevgilisi kim? Özge Demirtel hangi dizilerde yer aldı?

Gündem 15.06.2021 - 19:13 15.06.2021 - 19:14 Ece Sahan

Ada Masalı dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. 2021 iddialı yaz dizilerinden biri olan Ada Masalı oyuncuları ile dikkat çekmeyi başardı. 

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın başrolü paylaştığı Ada Masalı dizisi birinci bölümü ile bu akşam yayınlanıyor. Kadrosunda Alp Navruz, Ayça Ayşin Turan, Beril Pozam, Bülent Çolak, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Cem Anıl Kenar, Rami Narin, Özge Demirtel, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi gibi isimlerin yer aldığ Ada Masalı seyircsi ile buluştu. 

Ada Masalı dizisi oyuncularından Özge Demirtel dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Star Tv'nin yeni yaz dizisi Ada Masalı Biricik karakterini canlandıran Özge Demirtel kimdir? Ada Masalı Biricik merak edilen oyunculardan biri oldu. 

Ada Masalı Özge Demirtel kimdir? Özge Demirtel sevgilisi var mı? en çok aranan sorular oldu. Ada Masalı dizisi birinci bölümü bugün ekrana geldi. Ada Masalı oyuncu kadrosu en çok merak edilenler arasında yer aldı. Onlardan biri de dizinin Biricik'i Özge Demirtel oldu.

Özge Demirtel Kimdir?

25 Mayıs 1994 yılında doğmuştur. Gökhan Türkmen'in Sır adlı klibinde yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. Hayvanları olduça sevmektedir. Daha ilk dizisi olacak olan Ada Masalı ile oyunculuk kariyerine adım atmaya hazırlanmaktadır. Yeni bir yüz olan Özge Demirtel'in Ada Masalı performansı merak edilirken kendisi için de bu ilk iş oldukça heyecanlı olacak. 

Ada Masalı Biricik Kimdir? 

Biricik, Haziran'ın çocukluktan beri en yakın arkadaşıdır. Çok neşeli ve hayat dolu olan Biricik, çok zengin bir ailenin kızıdır. Hayatı boyunca istediğ her şeye sahip olan Biricik'in gezmek ve eğlenmek dışında bir amacı yoktur. Her ne kadar rahat yaşasa da hiçbir zaman şımarık ve bencil olmamıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@