Ada Masalı dizisi Şebnem Burcuoğlu'nun Çevrimdışı Aşk kitabından mı uyarlandı? Şebnem Burcuoğlu'ndan şok açıklama!

Ada Masalı dizisine şok iddia! Şebnem Burcuoğlu'nun Çevrimdışı Aşk kitabından mı uyarlandı? Şebnem Burcuoğlu'ndan açıklama!

Dizi Haberleri 15.06.2021 - 12:26 15.06.2021 - 12:28 Azra Özdemir

Ay yapım imzalı, Ali Bilgin'in yönettiği ve senaryosunu Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan Ada Masalı dizisine geri sayım başladı!

 Ayça Ayşin Turan  ve Alp Navruz'un başrollerini paylaşacağı ve kadrosunda pek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Ada Masalı dizisinin ilk tanıtımları yayınlanarak şimdiden dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

 İzmir'in Sığacık ilçesinde çekilen dizinin tanıtımlarına bakıldığında ise  izleyiciler ortaya büyük bir iddia attı. Şebnem Burcuoğlu'nun Çevrimdışı Aşk kitabına benzediğini dile getirdi. Bunun üzerine Şebnem Burcuoğlu sosyal medya hesabından paylaşım bulundu!

Ada Masalı dizisi için şok iddia! 

Ada Masalı dizisinin konusu çalıntı mı? Şebnem Burcuoğlu'nun Çevrimdışı Aşk kitabından mı uyarlandı? soruları gündeme gelmeye başladı. İzleyicinin gözünden kaçmayan bu ayrıntı sonrası Şebnem Burcuoğlu'ndan açıklama gecikmedi.

Şebnem Burcuoğlu Açıklama!

"Bu akşam sizden çok mesaj geldi. Çevrimdışı Aşk kitabınızın aynısı diye. Baktım, antik tiyatro sahnesini bile es geçmemişler. Ne diyim aşkımsular ne diyim:) "paylaşımını yaparak iddiaları doğrular nitelikte imada bulundu.

Şehir hayatından vazgeçemem diyen genç bir kadın Haziran ile doğma büyüme adalı olan Poyraz’ın kesişen yollarının hikayelerini konu edinen dizi için Şebnem Burcuoğlu'nun açıklamasından sonra yapım şirketinin nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu. Henüz bir açıklama ise gelmedi.

Ada Masalı, ilk bölümüyle 15 Haziran Salı günü saat 20.00’de Star Tv'de yayın hayatına başlıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@