Ada Masalı Dizisine İki Bomba Oyuncu Dahil Oldu!

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ada Masalı dizisi üst üste transfer yaparak kadrosunu belirleyeme devam ediyor. İşte diziye yeni katılan oyuncular ve karakterleri..

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 17:12 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Ay yapım imzalı, Ali Bilgin'in yönettiği ve senaryosunu Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan Ada Masalı dizisinin hazırlıkları devam ediyor. 

Ayça Ayşin Turan  ve Alp Navruz'un başrollerinde yer alacağı dizinin kadro çalışmaları devam ederken yeni  oyuncuların diziye dahil olduğu öğrenildi. İlerleyen günlerde sete çıkacak olan ve Haziran ayında yayınlanacak olan diziye ilk olarak Seni Çok Bekledim dizisinde gördüğümüz başarılı oyuncu Nihan Büyükağaç dahil olmuştu.  

Dizide Alp Navruz Deniz, Ayça Ayşin Turan ise Derya karakterlerine hayat verecek. Nihan Büyükağaç ise Selma karakterine can verecek.Ayça Ayşin Turan'ın canlandıracağı  Derya karakterinin teyzesi olarak ekranlara gelecek.

Bülent Çolak!

Eylül Ersöz!

Kadrodaki iki süpriz isim ise Eylül Ersöz ve Bülent Çolak. İki başarılı oyuncunun da kadroda katıldığı öğrenildi. Moda ve tasarım konusunda yetenekli olan ve terzilikle uğraşan Selma’nın kızı Nehir’i  Eylül Ersöz canlandıracak. Diziye katılan diğer isim olan  Bülent Çolak ise  dizide defile organizatörü Görkem Doğan’a hayat verecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@