Star TV'nin sevilen dizisi Ada Masalı final mi yapıyor? Adam Masalı dizisi bitiyor mu? Ada Masalı final ne zaman, kaçıncı bölümde final yapacak?

Star TV ekranlarında Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrollerini paylaştığı Ada Masalı dizisi final iddiaları ile gündeme geldi. Dizinin final yapacağı yönündeki haberler hayranlarını üzerken birçok kişide arama motorunda haberin gerçek olup olmadığını araştırmaya başladı. Peki Ada Masalı dizisi final mi oluyor? Ada Masalı bitiyor mu? Ada Masalı finali ne zaman, kaçıncı bölümde neden final yapacak?

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrollerini paylaştığı Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi için finali iddiaları gündeme geldi. Star TV'de yaz aylarında iddialı bir başlangıç yapan ancak sonrasında reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayan dizinin final yapacağı sosyal medyanın da gündeminde. Diziyi seven ve yakından takip eden izleyiciler ise çıkan haberler nedeniyle bir hayli tedirgin. Arama motorunda yoğun bir şekilde Ada Masalı final mi yapıyor, bitiyor mu gibi soruların yanıtı araştırılıyor. Peki Ada Masalı final ne zaman? Ada Masalı kaçıncı bölümde neden final yapıyor?

Ada Masalı final mi yapacak?

Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman? Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman?

Star TV'den son dakika Ada Masalı final kararı geldi. Ada Masalı dizisinin final bölümü 8 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelecekti. Fakat kanaldan yapılan son dakika açıklaması ile birlikte dizinin final bölümünün 11 Aralık Cumartesi akşamı ekrana gelmesi ne karar verildi. Star TV'de çarşamba akşamı annemizi saklarken isimli dizi ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Bu nedenle adam Masalı final tarihi Cumartesi gününe ertelendi.

ada-masali-final-mi-yapiyor-adam-masali-dizisi-bitiyor-mu-final-bolumu-ne-zaman-2

Ada Masalı neden final yapıyor?

Star TV'de Ayça Ayşin Turan ve Alp navruz'un başrollerini paylaştığı romantik komedi tadındaki Ada Masalı dizisi yaz dizisi olarak ekranlara gelmeye başlamıştı. Yaz aylarında reyting başarısı iyi olan dizi maalesef ki yeni sezonun iddialı yapımları karşısında reytinglerde aradığını bulamadı. Reyting canavarına yenik düşen dizinin final kararı geçtiğimiz haftalarda verildi. Ada Masalı dizisi cumartesi akşamı final bölümü ile ekranlarda olacak.