Ada Masalı Haziran Kimdir? Ayça Ayşin Turan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Haziran kimdir? Ada Masalı Haziran gerçek adı ne? Ayça Ayşin Turan kaç yaşında? Ayça Ayşin Turan nereli? Ayça Ayşin Turan sevgilisi kim?

Gündem 15.06.2021 - 18:45 15.06.2021 - 18:46 Ece Sahan

Star Tv'nin yeni dizisi Ada Masalı bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Yaz dizilerini özleyenlere tam tadında bir romantik komedi dizisi geliyor. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrolünde yer aldığı Ada Masalı dizisi izleyenleri hem doğaya hem aşka sürükleyecek.

Kendi ayakları üzerinde duran şehirli bir genç kadın ile doğaya aşık bir adamın hikayesini anlatacak olan Ada Masalı bundan böyle salı akşamları Star TV'de seyirciyle buluşacak. Kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken adam Ada Masalı karakterleri şimdiden ilgi görmeye başladı.

Ada Masalı Haziran karakteri de oldukça beğenilecek bir karakter gibi gözüküyor. Peki Ada Masalı Haziran karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan kimdir? Bir dönem Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla adını duyuran Ayça Ayşin Turan hangi dizilerde rol almıştır? Ayça Ayşin Turan sevgilisi kim? Ayça Ayşin Turan hakkında tüm merak edilenler haberimizde..

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan 25 Ekim 1992 Sinop doğumludur. Babası Kastamonu'lu annesi Sinop'lu dur. Küçüklüğünden beri oyuncu olmak isteyen güzel yıldız 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde canlandırdığı Gülfem rolü ile tanınmıştır. Özcan Deniz ile yaşadığı aşk ile herkes tarafından tanınmaya başlayan Ayça Ayşin Turan daha sonra dizilerin aranan yüzü olmuştur. Ayça Ayşin Turan son olarak Arıza dizisinde yer almıştır. 

Yer aldığı yapımlar; 

Sevimli Tehlikeli 

Dinle Sevgili 

Karagül 

Altınsoylar 

Meryem 

Hakan Muhafız

Zemheri 

Arıza  

Ada Masalı

ADA MASALI HAZİRAN KİMDİR?

Haziran tam bir metropol şehir kadınıdır. Şehir hayatını oldukça seven Haziran için tek önemli şey modern dünyanın tüm imkanları ile yaşamaktır. Haziran'ın en büyük hayali ise Tokya'daki pozisyon için terfi almaktır. Bu tarifi için önünde sadece son bir görev vardır. Bu görev için Kırlangıç Adası'na gitmek zorundadır. Ancak Haziran adaya gittiği andan itibaren hayatı çok değişecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@