Ada Masalı İdil Kim? Beril Pozam Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı İdil kimdir? Ada Masalı İdil gerçek adı ne? Beril Pozam kaç yaşında? Beril Pozam nereli? Beril Pozam sevgilisi kim? Beril Pozam hangi okuldan mezun? Akrep ve Afili Aşk rolü neydi?

Gündem 15.06.2021 - 19:03 15.06.2021 - 19:04 Ece Sahan

Ada Masalı bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Star TV'nin yeni yaz dizisi oldukça iddialı bir şekilde seyircilere merhaba diyecek. Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın başrollerinde yer aldığı Ada Masalı dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Son olarak akrep dizisinde Ayşem karakteri ile ekrana gelen Beril Pozam, Ada Masalı'nın önemli karakterlerinden birine hayat verecek. Ada Masalı İdil daha şimdiden dizinin önemli karakterleri arasına girmeyi başarmış gözüküyor. Peki Beril pozam kimdir?

ADA MASALI İDİL KİMDİR?

İdil, adanın belediye başkanının hemşirelik mezunu güzeller güzeli kızıdır. İdil çocukluğumdan beri Poyraz'a aşıktır. Her zaman nazik ve yardımsever olan İdil, ada halkı tarafından çok sevilir. Ancak İdil bunların yanında kendisine her şeyi hak görmekte olan bir karaktirdir ve Poyraz'dan asla vazgeçeyi düşünmüyor.

BERİL POZAM KİMDİR?

Beril Pozam 1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. Özel Ahmet Şimşek Koleji'nin ardından Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

AFİLİ AŞK VE AKREP 

Kanal D'de yayınlanan ve yaz dizilerine farklı bir soluk getiren kaliteli işlerden biri olan Afilli Aşk dizisinde canlandırdığı Nazmiye karakteri ile ünlenmiştir. Beril Pozam daha sonra ise Akrep dizisinde oldukça farklı bir karakterde olan Ayşem karakterine hayat vererek seyirciyi şaşırtmayı başarmıştır.

SEVGİLİSİ KİM?

Afili Aşk dizisinde tanıştığı Erkut karakterine hayat veren Uğur Uzunel ile ilişki yaşamaktadır. Sevgilisi Uğur Uzunel'de şimdilerde Masumlar Apartmanı'nda Gülben'in aşkı Esad karakterine hayatı vermektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@