Ada Masalı Nehir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Eylül Ersöz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ada Masalı Nehir kimdir? Ada Masalı Nehir gerçek adı ne? Eylül Ersöz kimdir? Eylül Ersöz kaç yaşında? Eylül Ersöz nereli? Eylül Ersöz oynadığı diziler? Eylül Ersöz sevgilisi kim? Gülperi ve Hekimoğlu

Gündem 15.06.2021 - 19:07 15.06.2021 - 19:08 Ece Sahan

Ada Masalı dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Star TV'nin yeni yaz dizisi Ada Masalı bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek. Kanal d'nin yeni yaz dizisi Baht Oyunu’na rakip olacak Ada Masalı bakalım bu savaşta galip çıkacak mı? Reytinglerde hangi dizi yüzü gülecek merak konusuyken Baht Oyunu ve Ada Masalı oyuncuları dikkat çekmeye devam ediyor.

Ada Masalı dizisi Nehir karakterine hayat veren oyuncu Eylül Ersöz dikkat çeken isimlerden biri. Ada Masalı Eylül Eylül kimdir sorusu bu akşam en çok aranan konulardan biri oldu. 

Dizide ergen bir genç kız olan Nehir'e hayat verecek olan Eylül Ersöz son olarak Hekimoğlu dizisinde ekranlara gelmişti. Gülperi dizisinden yıllar sonra yeniden Timuçin Esen ile Hekimoğlu dizisinde karşılıklı oynayan Eylül Ersöz Hekimoğlu dizisinde canlandırdığı karakter ile de dikkatleri üzerine çekmişti.

Peki Eylül Ersöz kimdir? İşte Eylül Ersöz hakkında merak edilenlerin cevabı;

EYLÜL ERSÖZ KİMDİR?

Eylül Ersöz 2001 İstanbul doğumludur. Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümü mezunudur. Gülperi dizisi ile ekranlara adım atmıştır. Timuçin Esen ile yer aldığı Gülperi dizisinin ardından yıllar sonra Hekimoğlu dizisinde konuk oyuncu olmuş ve yine usta isim Timuçin Esen ile karşılıklı oynamıştır. Şimdilerde ise Ada Masalı adlı dizide Nehir karakterine hayat vermeye hazırlanmaktadır.

ADA MASALI NEHİR KİMDİR?

Nehir, Haziran’ın teyzesi Selma'nın kızıdır. Haziran daha önce kuzeni Nehir'le hiç tanışmamıştır ancak Nehir, Haziran'a hayran bir genç kızdır. Nehir ergenliğin getirdiği kendini bulamamak kafa karışıklığı içerisinde sürekli olarak farklı kimliklere bürünen bir genç kızdır. Kendine gotik bir görünüm seçen Nehir, aslında oldukça romantik bir kişiliktir. Ancak bu yönünü herkesten saklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@