Ada Masalı Nerede Çekiliyor? Ada Masalı Ada Neresi? Hangi Ada?

Ada Masalı dizisi hangi adada çekiliyor? Ada Masalı hangi ada? Ada Masalı çekimleri nerede? Ada Masalı hangi ada?

Gündem 15.06.2021 - 18:48 15.06.2021 - 20:30 Ece Sahan

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın başrollerinde yer aldığı Ada Masalı dizisi şimdiden büyük yankı uyandırdı. Hem izleyenlere aşkı hem de mükemmel manzaralar seyrettirecek olan Ada Masalı dizisinin çekimlerinin gerçekleştirildiği ada çok merak edildi. 

Ada Masalı şehirli bir genç kadın ile doğaya aşık bir adamın hikayelerinin kesimşesini analatcak. Yaz dizilerinden öne çıkan yapımlar arasında yer alacağa benzeyen Ada Masalı hayranları şimdiden oluştu diyebiliriz.

Alp Navuz'un genç kız hayranları ile Ayça Ayşin Turan hayranları ikilinin uyumunu çok sevdiğini sosyal medya da yorumları ile belli etti. Dizinin oyuncu kadrosu geçer not alırken şimdi ise Kanal D'deki baht Oyunu dizisi ile hangisinin yüksek reyting alacağı merak konusu oldu. 

Ada Masalı dizisinin nerede çekildiği ise büyük merak konusu oldu. Harika bir ada izlenimi veren Ada Masalı dizisi nerede hangi adada yapılıyor?

Ada Masalı dizisinin çekimleri İzmir'de gerçekleşiyor. İzmir Sığırcık'ta yapılan çekimler izleyiciye Kırlangıç Adası olarak verilecek. Dizinin tutması durumunda çekimlerin kş sezonunda İstanbul'a taşınması konuşuluyor. 

Ada Masalı Konusu Nedir?

Şehirli bir iş kadını olan Haziran Tokyo'da ki terfiyi alabilmek için Kırlangıç Ada'sına gidip Poyraz'ı arsasını satmaya ikna etmeye çalışmalıdır. Ancak Poyraz ise son derece soğuk tavırlar sergilemesinden ötürü herkes tarafından çekinilen bir karakterdir. Poyraz aslında oldukça iyi ve ince düşünceli biridir. Onun için doğa ve hayvanlar çok önemlidir. Haziran ise tam tersine modern dünyasız yaşayamayan kendi ayakları üzerinde duran kariyer odaklı bir şerhir kadınıdır.

ADA MASALI OYUNCU KADROSU 

Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener

Gelişmelerden Haberdar Olun

@