Ada Masalı Selma Kim? Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ada Masalı Selma kimdir? Ada Masalı Selma gerçek adı ne? Nihan Büyükağaç kimdir? Nihan Büyükağaç kaç yaşında? Nihan Büyükağaç nereli? Nihan Büyükağaç evli mi?

Gündem 15.06.2021 - 18:57 15.06.2021 - 18:58 Ece Sahan

Star TV'nin yeni Yaz dizisi Ada Masalı bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Ada Masalı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yeni bir yaz dizisi olan Ada Masalı bu akşam büyük bir heyecanla ekranlara gelecek. Alpr Navruz ve Ayça Turan'ın başrolünde yer aldığı Ada Masalı dizisinin karakterleri ve oyuncuları şimdiden dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Onlardan biride Nihan Büyükağaç oldu.

Abla Masalı Selma karakterine hayat veren Nihan Büyükağaç kimdir? Nihan Büyükağaç daha önce hangi dizilerde yer aldı? Nihan Büyükağaç kaç yaşında? İşte Nihan Büyükağaç hakkında tüm merak edilenler;

Nihan Büyükağaç Kimdir?

28 Eylül 1981 İstanbul doğumlu Nihan Büyükağaç, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Pek çok dizi ve filmde yer alan oyuncu ilk olarak 5. Boyut dizisi ile ekranlara adımını atmıştır. Muhteşem Yüzyıl, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Yer Gök Aşk gibi ünlü diziler de yer almıştır.

ADA MASALI SELMA KİMDİR?

Selma Haziran'ın teyzesidir. Doğma büyüme adalıdır. Oldukça misafirperver bir kadın olan Selma ile Haziran'ın annesi Zeynep, Haziran'ın adaya gelmesi ile geçmişle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@