Ada Masalı Zeynep Kimdir? İpek Tenolcay Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Kiminle Evli?

Ada Masalı Zeynep gerçek adı ne? Ada Masalı Zeynep İpek Tenolcay kimdir? İpek Tenolcay kaç yaşında? İpek Tenolcay nereli? İpek Tenolcay kiminle evli?

Gündem 15.06.2021 - 18:50 15.06.2021 - 18:51 Ece Sahan

Star TV'nin yeni dizisi Ada Masalı bugün ilk bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Daha şimdiden büyük ilgi gören dizi oyuncuları merak edildi. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrolünde yer aldığı Ada Masalı dizisi izleyenlere hem romantik bir aşk hikayesi hem de harika bir doğa görseli sunacak.

Ada Masalı dizisi oyuncularından İpek Tenolcay dizide Haziran'ın annesi Zeynep karakterine hayat verecek. İpek Tenolcay kimdir? İpek Tenolcay kaç yaşında? İpek Tenolcay nereli? İşte İpek Tenolcay hakkında tüm merak edilenler!

ADA MASALI ZEYNEP KİMDİR

Haziran'ın annesi olan Zeynep çok başarılı bir elbise tasarımcısıdır. Zeynep kızı Haziran gibi işkolik bir kişiliktir. Zeynep de aslında eskiden adada yaşayan bir kadındı ancak Selma ile yaşadığı problemler sonucu bir daha adaya adımını atmama kararı almıştır. Kızı Haziran'ın Kırlangıç Adası'na gitmesiyle Zeynep de geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

İPEK TENOLCAY KİMDİR?

12 temmuz 1970 İstanbul doğumlu İpek Tenolcay eski mankenler çok uzun süre mankenlik yaptıktan sonra 1996 yılında dönemin ünlü dizisi Şehnaz Tango ile oyunculuğa adım atmıştır. Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır'ın karısı Nesrin karakterine hayat vermiş ve büyük bir üne kavuşmuştur.

Yer aldığı yapımlar;

Kırmızı Oda

Maria ile Mustafa

Erkenci Kuş

Yaşamayanlar

Seviyor Sevmiyor

Bana Baba Dedi

Bana Adını Sor

Gönül Hırsızı

Esir Sultan

Yamak Ahmet

Umutsuz Ev Kadınları

Kurtlar Vadisi Pusu

Cam Kırıkları

Yaban Gülü

Ayrılık

Yalan Dünya

Ankara Cinayeti

Sev Kardeşim

Kayıt Dışı

Üç Kadın

Kimsesiz Zaman Tasvirleri

Kurtlar Vadisi

Çocuklar Duymasın

Kumsaldaki İzler

Abdülhamit Düşerken

Yeşil Işık

Baykuşların Saltanatı

Örümcek

Hemşerim

Şehnaz Tango 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@