Ada Masalının ilk bölümünde seyirciye büyük sürpriz! Türk televizyonlarında bir ilk yaşanacak

Ada Masalı dizisi nihayet başlıyor. Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın başrollerini paylaştığı dizi bu akşam Star TV'de yayınlanacak.

Dizi Haberleri 15.06.2021 - 11:29 15.06.2021 - 11:29 Volkan Arık

Başrollerde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı yeni dizi adam Masalı Bu akşam Star TV'de izleyici ile buluşuyor. Yeni dizinin hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu şimdiden ilgi odağı olmayı başardı. Aynı zamanda Seferihisar Sığacık'ta çekilen dizi İzmir'in güzelliklerini de ekranlara yansıtmaya hazırlanıyor. Yaz dizisi olarak ekranlara gelecek olan dizinin fragmanları daha sosyal medyada büyük Yankı uyandırdı. Özellikle başrol oyuncusu ikiliyi birbirine çok yakıştıran izleyiciler diziyi mutlaka izleyeceklerini dile getirdi.

ADA MASALI İÇİN HEYECANLI BEKLEYİŞ SONA ERİYOR

Star TV'de Yaz dizisi olarak izleyici ile buluşmaya hazırlanan Ada Masalı dizisi dram ve aşk konularını aynı anda işlenecek. Yaz aylarında daha çok romantik komedi dizileri izleyiciyle buluşurken adam Masalı onların aksine biraz daha drama yönelecek. Özellikle fragmanları ve fotoğrafları yayınlanan diziye sosyal medyadan da ilgi büyük. Aynı zamanda dizinin çekildiği yer ve atmosferde merak ediliyor. Sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında dizinin başrol oyuncuları Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan arasındaki uyum da var. Şimdiden ilk bölüm izleyiciler tarafından büyük heyecanla beklenirken aynı zamanda Ege kıyılarında son dönemlerde çekilen bir dizi olmaması da diziye olan ilgiyi arttırıyor.

ada-masalinin-ilk-bolumunde

ADA MASALI OYUNCU KADROSU

Star TV ekranlarında 15 Haziran günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Ada Masalı oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrollerinde yer aldığı dizide aynı zamanda Nihan Büyükağaç, Rami Narin, İpek Tenolcay, Cem Anıl Kenar, Bedia Ener gibi ünlü isimler yer alıyor.  Romantik Bir Aşk Hikayesi üzerine kurgulanan senaryoda İzmir'in doğal güzellikleri de ön plana çıkarılıyor. Ada Masalı 15 Haziran 2021 Salı akşamı Star TV'de başlıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@