Adalet Dizisi Türkiye'ye Uyarlanıyor! Özgü Namal, Ceyda Düvenci, Burçin Terzioğlu, Demet Evgar

TLC kanalının sevilen dizilerinden biri olan Adalet dizisi Türkiye'ye uyarlanıyor. Adalet dizisinde yer alması için sürpriz isimlerle görüşülüyor!

Dizi Haberleri 11.06.2021 - 17:11 11.06.2021 - 17:12 Ece Sahan

TLC'nin sevilen dizisi Adalet, Türkiye'ye uyarlanıyor. Ekranların alternatif kanallarından biri olan TLC'de naidr olarak yayınlanan Adalet dizisi Türkiye'ye uyarlanıyor. 

Edinilen bilgiye göre Adalet dizisinin Türkiye'ye oldukça sorunsuz bir şekilde uyarlanabilir olabileceğini düşünen yapım şirketi dizinin haklarını satın almak için iletişime geçti. Dizi için düşünülen isimler ise oldukça ilgi çekici.

Bir hukuk bürosunda yaşananların anlatıldığı izlemesi keyifli ve sade olan Adalet dizisinin başarılı olacağından hiç şüğhe yok gibi görünüyor. Dizi için düşünülen oyuncular da oldukç bomba isimler. 

Adalet Dizisi Konusu nedir?

Adalet dizisinde avukat Agata'nın prestijli bir işi, harika bir erkek arkadaşı vardır. Yani aslında göründüğü ve olduğunu sandığı buydu. Bir anda her şeyini kaybeden Agata'nın hayatı sadece bir günde alt üst olur. Agata artık yalnız başınadır. Bir hukuk bürosunda çalışanların aldığı davalara odaklanan dizi de iki kadının aldıkları davada adaleti sağlamak için her şeyleri yaptığına tanık oluyoruz.

Adalet Dizisi Oyuncuları Kimler Olacak?

Adalet dizisi için düşünülen isimler ekranlardan bir süredir ayrı olan ve eşini yeni kaybeden Özgü Namal yer alıyor. Özgü Namal yıllar sonra yeniden avukat rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Özgü Namal daha önce de Kurtlar Vadisi ve Merhamet dizilerinde başarılı bir avukatı canlandırmıştı. 

Dizide Agata'nın ofis arkadaşı rolü için ise Ceyda Düvenci'ye teklif gideceği alınan duyumlar arasında yer aldı. Ceyda Düvenci'de Agatha'nın adaleti aradığı avukat arkadaşına hayat verecek.

Gelen duyumlara göre Özgü Namal'ın yanı sıra Demet Evgar ve Burçin Terzioğlu'da Agata rolü için düşünülen diğer isimlerden biri.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@