Adana Demirspor'da Bruma ve Nani atağı! Belhanda sonrası sürprizler geliyor

Süper Lig'in flaş ekibi Adana Demirspor bombaları peş peşe patlatıyor. Süper Lig hasretini bu sezon sonlandıran ve Belhanda kadrosuna katan Adana Demirspor durmayacak gibi görünüyor.

Spor 04.07.2021 - 00:40 04.07.2021 - 00:40 Berkay Keskin

Kadrosuna Galatasaray'ın yıldız ismi Younes Belhanda transfer ederek sezonu açan Adana Demirspor, Middlesbrough takımından santrafor Britt Assombalango transfer ederek sürdürmüştü. Britt yanına Hugo Rodallega ile her konuda anlaştığı bilinen Adana Demirspor'da gece yarısı sürrprizleri geldi. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın eski yıldızlarıa Adana'ya iniyor!

Bruma ve Nani sürprizi!

Adana Demirspor transferde durmuyor. Galatasaray'ın büyük umutlarla genç yetenek olarak getirdiği Bruma ile Fenerbahçe'nin Manchester United transfer ettiği eski yıldızı Nani Adana Demirspor göz kırptı.

Hem Bruma hem Nani almak isteyen Adana Demirspor iki oyuncuya da sözleşme imzalamaya yakın olduğu öğrenildi. 34 yaşındaki Portekizli yıldız Nani ile 26 yaşındaki Bruma için Adana Demirspor atağa geçti. Nani kesin gözüyle bakılırken Bruma için sürprizler var.

Bruma Adana Demirspor ile görüşüyor ancak Galatasaray'ın da devreye girdiği ve Bruma yuvaya dönmesi bekleniyor. Ancak Galatasaray Bruma ile anlaşmazsa Bruma Adana Demirspor forması giyecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@