Adana uçağı plotu yolcuları Azer Bülbül'lü anons ile güldürdü. O anlar ise sosyal medyada günün konusu oldu...

Pegasus Hava Yolları'nın Adana seferini yapan bir uçakta pilot yolculara Azer Bülbül ile seslendi, uçak kahkahaya boğuldu.

Pegasus Hava Yolları pilotunun, uçuş sırasındaki anonsu sosyal medyada da yoğun ilgi gördü. 

Sosyal medyada yapılan payşaşımda uçak Nevşehir üzerindeyken pilotun “İç Anadolu Bölgesi üzerinde uçmaya devam ediyoruz. Mevki olarak Ürgüp tarafındayız. Adana'ya inişimizi lokal zaman ile saat 20.40'ta yapmayı planlıyoruz” dediği duyulurken sonrası kahkaha dolu oldu.

Konuşmasına “Uçuşumuzun çoğu bitti azı kaldı” diye devam eden eğlenceli pilot, “Aynı Azer Bülbül'ün şarkısında olduğu gibi efendim 'Yandık sevda ocağında, hep gül olsun kucağında, bu şehrin her sokağında aşkımızın izi kaldı, çoğu bitti azı kaldı'. Efendim sesim güzel olmadığı için şarkıyı söyleyemiyorum maalesef, sesi güzel olan birisi varsa o söylesin” diyerek güne damgasını vurdu.

Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor! Pilotun Azer Bülbül'lü anonsu uçuşa damga vurdu - Haberler

Sosyal medyada merak konusu olan Pilot'un yolculara şöyle seslendiği duyuldu;

"İç Anadolu bölgesi üzerinde uçmaya devam ediyoruz. Ürgüp tarafındayız efendim mevki olarak. Adana’ya inişimizi Lokal zaman ile 20:40 da yapmayı planlıyoruz. Uçuşumuzun çoğu bitti azı kaldı, aynı Azer Bülbül’ün şarkısında olduğu gibi efendim. ‘Yandık sevda ocağında, hep gül olsun kucağında, bu şehrin her sokağında, aşkımızın izi kaldı. Çoğu bitti azı kaldı’ Efendim sesim güzel olmadığı için şarkıyı söyleyemiyorum maalesef, sesi güzel olan birisi varsa o söylesin. Adana’da hava güzel efendim muhteşem sıcaklık 30 derece °C civarında. Canım Adana’da havanın dadından yenmiyor. Bizleri tercih ettiğiniz için Pegasus ailesi ve ekibi adına sizlere teşekkür ediyorum. İleriki tarihlerdeki uçuşlarda görüşmek ümidi ile iyi inişler diliyorum. Bu arada toroslar’ı aşarken meydana gelecek olan Türbülanstan hiçbir etkileşim almayacağız efendim, rahat olun çünkü uçağın kumandası türbülansta değil."

Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur? Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur?