Adana'da patlama! Son Dakika Adana'da patlama sesi? Ölü ve yaralı var mı?

Adana'da patlama. Son Dakika Adana'da şiddetli patlama sesi. Adana'da 8 Haziran Salı gecesi şiddetli bir patlama sesi duyuldu. Adana'da ne patladı? Adana'da meydana gelen patlama sesi

Gündem 08.06.2021 - 23:58 09.06.2021 - 00:28 Berkay Keskin

Adana'da patlama. Son Dakika Adana'da şiddetli patlama sesi. Adana'da 8 Haziran Salı gecesi şiddetli bir patlama sesi duyuldu. Adana'da ne patladı? Adana'da meydana gelen patlama sesi sebebi ne?

Adana'da şiddetli patlama sesi!

8 Haziran Salı gecesi Adana'da patlama meydana geldi. Adana'da meydana gelen patlama sesi sonrası vatandaşlar korktu. Tüm Adana Şehrinden duyulan Patlama sesinin sebebi ne?

Adana'da patlama mı oldu?

Adana'da büyük patlama sesi sebebi araştırılıyor. Peş Peşe 2 kere meydana gelen patlama sonrası tüm vatandaşlar korku yaşadı. Adana'da patlamanın sebebi ilgili ilk bilgiler gelir gelmez sizlerle olacak!

Son Dakika Adana Patlaması sebebi ne?

Son dakika Adana patlaması sebebi henüz açıklanmadı. Gece yarısı tüm vatandaşları korkutan patlamanın sebebi birazdan sizlerle olacak.

Adana'da patlamanın sebebi belli oldu!

Adana Tarsus'da da hissedilen patlamanın Dağlıoğlu mahallesinde memoil yakıt istasyonunda olduğu ve çok sayıda ölü yaralı olduğu bildiriliyor. Petrolün çevresinde evlerin yıkıldığı öğrenildi.

Adana'da şu an gelen bilgilere göre petrolda herhangi bir patlamanın olmadığı ve sesin uçak sesi olduğu bilgisi geliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@