ATV ekranlarının yeni dizisi Adı Sevgi yayın tarihi açıklandı. ATV öyle bir yayın günü seçti ki dizi Daha başlamadan final kararı gelir yorumları yapıldı.

ATV, bu sezon birçok dizinin fişini çekmiş yeni dizilerle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarmıştı. Özellikle bu sezon başlayan Yalnız Kurt ve Destan dizileri izlenme rekorları kıran ATV yepyeni bir dizi daha yayına almaya hazırlanıyor. ATV’de yeni başlayacak olan dizinin adı ise adı Sevgi oldu. ATV adı Sevgi dizisi yayın tarihi de belli oldu. Ancak ATV öyle bir gün seçimi yaptı ki bizi Daha başlamadan final yapmaya göz kırptı.

Adı Sevgi dizisi ne zaman başlıyor?

ATV’nin yeni dizisi adı Sevgi 13 Mart pazar akşamından itibaren yayına başlayacak. Ancak pazar Akşamları özellikle teşkilat ve yargı dizileri reyting rekorları kırıyor. Ayrıca Survivor 2022 All Star'da reyting sıralamasında hatırı sayılır bir çizgide devam ediyor. ATV’nin yeni dizisi adı sevgi ise bu büyük rekabetin içine girecek. sezonun oturmuş dizileri ve artık bir Fenomen haline dönüşen Survivor 2022 all star yarışması ile mücadele edecek dizinin akıbetine ise çok sıcak bakılmıyor. 13 Mart pazar akşamı başlayacak olan adı Sevgi dizisi her pazar ATV’de olacak.

adi-sevgi-dizisinin-yayin-tarihi-belli-oldu-gun-tercihi-hemen-final-gelir-dedirtti-3

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

ATV Adı Sevgi dizisi oyuncuları kimler?

ATV’de yayın hayatına başlamaya hazırlanan Adı Sevgi dizisinin başrol erkek karakteri EDHO dizisinin Alparslan'ı Yunus Emre Yıldırımer oldu. Son olarak Kuzey Yıldızı dizisinde Feride karakterine hayat veren Gizem Güneş ise dizisinin kadın başrol oyuncusuna Hayat veriyor. Adı Sevgi dizisinin oyuncuları ise şöyle;

Nihan Büyükağaç Macide Baykara.

Mehtap Bayri Şükran Özer.

Hande Kaptan Özlem Taşçı

Yunus Emre Yıldırımer Emir Baykara.

Gizem Güneş Elif Türkkan.

Mert Doğan Volkan Baykara.

Asya Kasap Zeynep Aydan.

Fatih Al Ekrem Baykara.