Adını Feriha Koydum Cansu Sedef Şahin Tanınmaz Hale Geldi!

Adını Feriha Koydum dizisinin Cansu'su Sedef Şahin'in değişimi ağızları açık bıraktı!

Magazin 28.05.2021 - 14:57 28.05.2021 - 15:26 Ece Sahan

Bir zamanların sevilen dizisi Adını Feriha Koydum dizisi hala capslerle hatırlanıyor. Dizinin tekrarları da zaman zaman verilince dizide yer alan oyuncuların şimdiki halleri merak ediliyor. 

2011 yılında çekilen Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Ceyda Ateş, Vahide Perçin, Deniz Uğur, Barış Kılıç, Ahu Sungur, Yusuf Akgün gibi isimlerin yer aldığı Adını Feriha Koydum dizisi oyuncuların şimdiki halleri merak konusu oldu. 

Adını Feriha Koydum dizisinin en değişen ismi hiç şüphesiz dizinin Cansu'su oldu. Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu karakterini canlandıran başarılı tiyatrocu Sedef Şahin yıllar sonraki değişim ile dikkatleri üzerine topladı.

Oyunculuğu ile hayran bırakan Sedef Şahin şimdi ise güzelliği ile adeta ağızları açık bırakyor. Dizilerde çocuksu karakterleri canlandıran Sedef Şahin artık cezbedici güzelliği ile dikkatleri üzerine topluyor. 

İşte Sedef Şahin'in son hali; 

SEDEF ŞAHİN KİMDİR?

14 Mayıs 1992, İstanbul doğumludur. Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde tiyatro okumuştur. Pek çok dizi, reklam, tiyatroda yer almıştır. 

İlk olarak Belalı Baldız dizisinde ki Yeşim karakteri ile tanınmıştır. Daha sonra Sevgili Dünürüm ile ekranlar gelmiş ve en büyük çıkışlarından birini Adını Feriha Koydum dizisinde canlandıran Cansu karakteri ile yapmıştır. 

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Patron Kim

Avrupa Yakası

Belalı Baldız

Sevgili Dünürüm

Adını Feriha Koydum

Emir'in Yolu

Acil Aşk Aranıyor

Diriliş Ertuğrul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@