Sosyal medya hesabından sürekli halde Türkleri kışkırtacak hareketler yapan Afganlar bu defa da Türk Lirası'nı aşağıladı.

Halkbank emekli promosyonu değişti! Emeklilere müjde Halkbank üzerinden geldi, Tutar 5000 TL oldu! Halkbank emekli promosyonu değişti! Emeklilere müjde Halkbank üzerinden geldi, Tutar 5000 TL oldu!

Türkiye'de sığınmacı ve yabancı sorunu zaten dikkat çekici boyuttayken özellikle de Afganların kışkırtıcı hareketleri dikkat çekmeye başladı.

Ülkeye kaçak yollardan girmeye devam eden Afganlar Türk Lirasını yere serip halı yaptıkları videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşınca yine gerginlik yaşandı.

AKP iktidarı politikaları ve sonucunda yaşanan Arap istilası devam ederken özellikle sadece erkeklerden oluşan Afgan gruplarının hem Türkiye'ye gelişleri hem de kışkırtıcı hareketleri artık şüphe uyandırmaya başladı.

Süleyman Soylu mülteci eleştirilerine cevap verdi

Son olarak Afganlar, yere serdikleri Türk lirasının üzerinde yürüdüler ve bunu da Tigar.Afghan34 kullanıcı adlı Tiktok hesabından paylaştılar.

Kışkırtıcı bu hareketi yapanlar hakkında işlem yapılıp yapılmadığı, amaçlarının ne olduğu konusunda ise henüz bir açıklama gelmedi.