Sosyal medya hesabından sürekli halde Türkleri kışkırtacak hareketler yapan Afganlar bu defa da Türk Lirası'nı aşağıladı.

Türkiye'de sığınmacı ve yabancı sorunu zaten dikkat çekici boyuttayken özellikle de Afganların kışkırtıcı hareketleri dikkat çekmeye başladı.

Ülkeye kaçak yollardan girmeye devam eden Afganlar Türk Lirasını yere serip halı yaptıkları videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşınca yine gerginlik yaşandı.

Meral Akşener Neden "Cumhurbaşkanı aynı zamanda imamlık yapmak durumunda" Dedi? Bu Sözlerin Ardından 1994 Senesi Çıktı! Meral Akşener Neden "Cumhurbaşkanı aynı zamanda imamlık yapmak durumunda" Dedi? Bu Sözlerin Ardından 1994 Senesi Çıktı!

AKP iktidarı politikaları ve sonucunda yaşanan Arap istilası devam ederken özellikle sadece erkeklerden oluşan Afgan gruplarının hem Türkiye'ye gelişleri hem de kışkırtıcı hareketleri artık şüphe uyandırmaya başladı.

Süleyman Soylu mülteci eleştirilerine cevap verdi

Son olarak Afganlar, yere serdikleri Türk lirasının üzerinde yürüdüler ve bunu da Tigar.Afghan34 kullanıcı adlı Tiktok hesabından paylaştılar.

Kışkırtıcı bu hareketi yapanlar hakkında işlem yapılıp yapılmadığı, amaçlarının ne olduğu konusunda ise henüz bir açıklama gelmedi.