Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afili Aşk final yapıyor haberlerine yapımcı şirket noktayı koydu. Afili Aşk ne zaman final yapacak, bitecek mi sizler için o açıklmayı hazırladık.

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afili Aşk final yapıyor haberlerine yapımcı şirket noktayı koydu. Afili Aşk ne zaman final yapacak, bitecek mi sizler için o açıklmayı hazırladık.Yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın kaleme aldığı; başrollerini Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Serkay Tütüncü, Güzide Arslan, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Zeynep Tuğçe Bayat, Altan Erkekli, Taner Rumeli ve Uğur Uzunel'in yer aldığı ve sezonun en çok izlenen ve tüm ödülleri alan Romantik Komedi dizisi Afili Aşk yoluna tam gaz devam ediyor. Dizinin yapımcı şirketi yaptığı açıklamada;"Yapımcılığını üstlendiğimiz Afili Aşk dizimizin çekimleri ilk günkü heyacanla devam etmektedir. Özellikle son 1 haftadır medyada çıkan "Afili Aşk final yapıyor" konulu haberler asılsızdır ve gerçeği yansıtmamaktadır. 30 bölüm boyunca izleyici ile buluşan dizimiz her Çarşamba Kanal D ekranında yayınlanmaya devam edecektir. İzleyicilerimize önemle duyurulur" açıklaması yapıldı.Afili Aşk hayranlarına müjde!Afili Aşk dizisi sezon sonuna kadar kesin olarak devam edecek. Afili Aşk final yapıyor haberleri gerçekleri yansıtmıyor.