TLC'de yayınlanan ve büyük bir ilgiyle takip edilen Ağır Yaşamlar programının en unutulmaz ismi olan Steven Assanti son hali? Ağır Yaşamlar Steven son hali 2021! Ağır Yaşamlar Steven kiminle evlendi? Ağır Yaşamlar Steven Assanti öldü mü? Ağır Yaşamlar Ste

6 Kasım 2022 Reyting Sonuçları Çok Can Yakar! Tozluyaka Yargı Teşkilat Güzel Günler Kaçıncı Oldu? 6 Kasım 2022 Reyting Sonuçları Çok Can Yakar! Tozluyaka Yargı Teşkilat Güzel Günler Kaçıncı Oldu?
TLC'de yayınlanan ve büyük bir ilgiyle takip edilen Ağır Yaşamlar programının en unutulmaz ismi olan Steven Assanti son hali? Ağır Yaşamlar Steven son hali 2021! Ağır Yaşamlar Steven kiminle evlendi? Ağır Yaşamlar Steven Assanti öldü mü? Ağır Yaşamlar Steven öldü mü? Ağır Yaşamlar Steven kilo verebildi mi? Ağır Yaşamlar Steven kaç yaşında? Ağır Yaşamlar Steven Kimdir? Ağır Yaşamlar Steven izle! Ağır Yaşamlar Steven ameliyat oldu mu? Steven Assanti sosyal medya adresi?

Ağır Yaşamlar'ın naif doktoru Dr. Nowaradan’ı bile çileden çıkarmış olan unutulmaz huysuz Steven'a ne oldu? Herkesin merak ettiği Steven'ın son hali haberimizdeyken önce biraz Steven'i hatırlayalım.

Ağır Yaşamlar programının en huysuz yarışmacılarından ancak en çok izlenen hastalarından biri olan Steven neler yapmıştı? Ağır kesici bağımlılığı olan Steven babası ve kardeşine kök söktürmüş hatta tüm hastane çalışanları Steven'dan şikayetçi olmuştu.

Ağır Yaşamlar'ın Steven'i Dr. Nowaradan’ı bile delirtmiş ve Dr. Nowaradan Steven'ı hastaneden kovmuş ve ambulans dahi vermemişti. Ancak şeytan tüyü olan Steven en sonun doktoru ikna etmişti. 330 kilo olan Steven bakıcısını dahi delirtmiş ve hırsız olduğu gerekçesiyle polise ihbar etmişti.

Steven Assanti program boyunca tüm huysuzluklarına rağmen 100 kilo vermeyi başarmıştı. Steven Assanti eşi masöz Stephanie Sanger ile internette tanışıp evlendi.

Steven ve kardeşi Justin annelerinin kendilerini terk etmesi, ilgilenmemesi yüzünden kilo alsa da programda Steven ameliyata girmeden önce annesini bir çocuk gibi aramıştı. Steven'ın babası ise oğulları için tüm hayatını adamış ve her türlü öfke nöbetlerine katlanıyordu.

Eskiden bir internet fenomeni olan Reddi sayfaları bulunan Steven en son Facebook güncellemesini 2019 yılında yapmış ancak kardeşi Justin sık sık sosyal medya paylaşımları yaparak işinden ve sağlıklı yaşamdan bahsediyor.