Son Dakika Ağrı İşkur müdürü Gıyas Güven ifşa videosu sızdı! Araba da çekilen ifşa görüntüleri sonrası Twitter'da yayılan video görüntüleri rekor kırıyor.

Son Dakika Türkiye'de gündem Ağrı İşkur müdürü Gıyas Güven'e ait olduğu iddia edilen görüntülerle sallanıyor. Ağrı İşkur müdürü Gıyas Güven'in bir kadınla arabada çekilen görüntüleri video sansürsüz hali izlenme rekorarı kırdı.

Ağrı İşkur müdürü Gıyas güven videosu izle rekor aramada!

g43 yaşında olduğu öğrenilen ve evli 3 çocuk babası olan Gıyas Güven konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. İnternette yayılan görüntüler sonrası bir kadınla arabanın arka koltuğunda çekilen görüntüler sızdı. Ancak İşkur Ağrı müdürü Gıyas Güven için çekilen videodan ziyade iş bulmak için başvuru yapan kişileri kandırarak yada yalanla aracına alarak cnsl ilskye girdiği öne sürüldü.

Gıyas Güven görevden alındı mı?

Kısa sürede Türkiye gündeminde hiç düşmeyen Ağrı İşkur müdürü Gıyas Güven video görüntüleri sonrası henüz bir açıklama yada görevden alınma olmadı. Video Gıyas Güven'e mi ait montaj mı soruları da beraberinde gelse de video izleyenler Gıyas Güven olduğuna emin olarak açıklama bekliyor.

Gıyas güven video izle araba arkasında görüntüleri rekor arama

Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor

43 yaşındaki Ağrı İşkur müdürü Gıyas Güven'in aracın arka koltuğunda kadınla girdiği anların yer aldığı video sonrası yeni fotoğraflar da servis edildi. Kadınları iş bulma bahanesiyle kandırıyor iddiasına da bir açıklama yapması beklenen Gıyas Güven video izle arama da gün içerisinde trendlere düşmeyi başardı.

Gıyas Güven kidir?

1979 doğumlu olan Gıyas Güven, Atatürk Üniversitesi Sınıf öğretmenliği mezunu, Tedaşta başladığı iş karıyerine 2013 yılında İşkur atanarak sürdürdü.