SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli vatandaşlarımız yıllardır bunu bekliyordu. Nihayet açıklama yapıldı. 2.750 TL maddi destek müjdesi maaşlara ek olarak verilecek.

BAĞKUR ve SGK emeklileri hedefiyle 2017 Şubat ayından itibaren emekli vatandaşlarımız tarafından alınmaya başlanan emekli promosyonlarında bankalar ardı ardına kampanyalar yapıyor. 36 aylık maaş alma taahhüdü veren emekliler hedefiyle bankalar tarafından sunulan maddi destek bağlamında yeni kampanyalar da açıklanmaya devam ediyor. Yeni emekli olanlar hedefiyle yeni bir fırsat doğdu. Bankaların 2.750 TL olarak teşhis ettiği promosyonlardan yeni emekli olanlar da kampanyalardan faydalanabilecekler.

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

Ağzı kulaklarına vardı! Emekliler senelerdir bunu bekliyordu! 2.750 TL maddi destek müjdesi… Emeklilerin yıllerdir beklediği maaş promosyonlarında Ağustos ayına dair açıklamalar gelmeye başladı. Düzenlenen kampanyalarla emeklilere maddi destek sağlanmış olacak. Şubat ve Mart dönemlerinde emekli promosyonu alan emeklilerin dışında kesinlikle hiç ödeme almayan SGK-SSK ve Bağkur'lu kişilerde vardı. Ağustos ayıyla eş güdümlü promosyon ücretlerinde de değişiklik haberleri gelmeye başladı. Promosyon maddi yardımında değişiklik yapan bankalardan TEB, kampanyaya dair detaylarını açıkladı. Emeklilerin 3 yıllık taahhütle aldıkları promosyonlar ek maddi destek sağlıyor. Bu doğrultuda fazlası banka da çeşitli kampanyalar hazırlıyorlar. 3 yıl taahhüttün dolmasının ardından emekliler yeni bir promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar.

TEB 2.750 TL veriyor

TEB’den emekli maaşını almak isteyen emeklilerimiz 2.750 TL’yi bulan promosyonu almaya hak kazanacaklar. Maaşını 3 yıl boyunca TEB’den alma sözü veren emekliler hedefiyle düzenlenen kampanyaların ayrıntılarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

TEB emekli promosyon koşulları

TEB’den 2.750 TL’ye kadar promosyon almak isteyenler hedefiyle bankanın bazı şartları bulunuyor. Bu koşulları bulunduran taşıyan emekliler promosyonu alabilecek. Bankanın emekli promosyonu hedefiyle şartları şu şekilde:

* 36 aylık emekli taahhütname imzalanması gerekir

* 2 adet otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekir

TEB maaş müşteri emekliler hedefiyle bankanın standart olarak sunduğu fazlası avantaj da yer alıyor. Banka EFT ve havale prosedürlerinde emekli maaş müşterilerinden herhangi bir ücret kesintisi yapmıyor. 

Emeklilik prosedüriniz onaylanır onaylanmaz bankalar üstünden promosyon prosedürlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların sundukları önerilerden size en en uygun olanından promosyon ve maaş almak hedefiyle bankanın size yakın olan bir şubesine giderek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.