Star TV Yeşilçam'ın efsane filmlerinden Ah Nerede dizisi ile adeta bir hayal kırıklığı yaratmışken yeni Yeşilçam uyarlama haberi Fox TV'den geldi.

Ekranların yeni modası Yeşilçam uyarlamalı diziler olurken Devlerin Aşkı’nın da yeni bir dizi halinde ekranlara geleceği duyuruldu.

Star TV'de yer alan Ah Nerede dizisinin uyarlaması ciddi bir heyecan yaratmıştı ki no name isimlerin başrolde yer alması ve senaryo uyarlaması ile tam bir hayal kırıklığı yaşattığı konuşulmaya devam ederken yeni bir Yeşilçam haberi geldi.

Yeşilçam filmi 'Ah Nerede' dizi oluyor

Cuma akşamları yayınlanan Oktay Çubuk ile Nil Keser ikilisi Ah Nerede ile 1975 yılındaki Gülşen Bubikoğlu ile Tarık Akan enerjisini maalesef ekranlara  taşıyamayınca gözler şimdi yeniden uyarlanacak başka bir unutlumaz film olan Devler'in Aşkı'na çevirildi. 

Gold Film imzasını taşıyacak ve Show TV ekranında olacağı duyurulan Devlerin Aşkı da Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın bir araya geldiği unutulmaz filmlerden. Şimdi ise 1976 yılında çekilen bu Yeşilçam efsanesinin dizi versiyonu için Gold Film çalışmalara başladı.

Yeşilçam'ın sevilen yapımlarından 'Ah Nerede' dizi oluyor! Başrol oyuncuları belli oldu

Büyük bir dram hikayesi olan Devlerin Aşkı'nda Türkân Şoray ve Kadir İnanır arasında geçen bir aşk hikâyesi ve bu aşkta üçüncü kişi ve bunun ortaya çıkardığı kıskançlığın etrafında gelişen bir hikayeye anlatılıyordu.

46 yıl sonra yeniden: Efsane Türk filmi 'Devlerin Aşkı' dizi oluyor - tg mobile

Diziye uyarlanacak bu efsanenin ise oyuncu kadrosu henüz belli değil. Şimdi tüm dualar Ah Nerede'de yapılan hataların tekrarlanılmaması yönünde zira bir klasiğe adeta yazık edildi.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?