Denizli'de çıplak bir şekilde marketten alışveriş yapan kadın taksiye binip gitti...

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde şaşkınlık yaratan bir olayda, bir markete üstsüz bir şekilde giren kadının alışveriş yapıp marketten çıktığı görüldü. Yarı çıplak şekilde gezen kadın, taksiye binerek bölgeden ulaşırken olayın ekiplere haber verilmesinin ardından kadın hakkında soruşturma başlatıldı

Sabaha karşı taksiden inerek markete gelen kadın, Denizli’nin Pamukkale ilçesinde göürldü. Markette yarı çıplak alışveriş yapan kadın görenleri şaşkına çevirdi.

Önceki gün sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Pamukkale ilçesi Çamlaraltı Mahallesinde meydana gelen olay güvenlik kameralarına yansıdı.

Marketin önüne yanaşan taksiden üstsüz bir şekilde indiği görülen kadın, içeri girerek marketten alışveriş yaptı. Market çalışanı ve müşteriyi aldırış etmeyen üstsüz kadın, alışverişini yaptıktan sonra geldiği taksiye binerek uzaklaştı.

Boğaziçi Üniversitesi Yine Karıştı! Daha 2 Sene Önce 6 Milyon Harcandı Şimdi Yıkılıyor! Amaç? Arsa Dikkat Çekti... Boğaziçi Üniversitesi Yine Karıştı! Daha 2 Sene Önce 6 Milyon Harcandı Şimdi Yıkılıyor! Amaç? Arsa Dikkat Çekti...

Olayın ardından polis ekiplerinin harekete geçmesi ile üstsüz bir şekilde markete giren kadının kimliği de tespit edildi. Adresinde bulunamayan ve il dışında olduğunu söyleyen kadın, ifadesi alınmak üzere karakola bekleniyor.

Tüm bunlarla birlikte önce taciz görüntüleri, sokak ortasında ilişki, sonra güneşlenen çıplak erkek, aynı zamanda artan çıplak vatandaş görüntüleri ve şimdi bu olay sosyal medya da dile getirilen "ahlak polisleri için hazırlık" iddialarını güçlendiren durumlar olarak yorumlandı.