Bir süredir ünlüleri konuk edip, onların yaptığı ilginç açıklamalarla gündeme gelen Cake Mosque’un konuğu Derya Alabora’ydı ve sıra dışı bir açıklama yaptı.

Bir süredir pek çok ünlü isim Youtube’un ünlü kanalı Cake Mosque’a konuk oluyor. Didem Soydan, Aynur Aydın gibi isimlerin ardından iyiden iyiye adını duyuran Cake Mosque yine sıra dışı bir açıklamaya sahne oldu. Ünlüleri konuk alan Cake Mosque’un konuğu bu kez de usta oyuncu Derya Alabora’ydı ve akıllara zarar bir açıklama yaptı. Son olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde rol almıştı Derya Alabora. Dara’nın annesi rolünü üstlenen usta oyuncuyu uzun bir aradan sonra ilk kez ekranlarda gördüğümüz yapım Kırmızı Oda olmuştu. Kırmızı Oda’nın final yapmasının ardından bir kez daha ekrana şimdilik veda eden Derya Alabora, Youtube’un ünlü kanalı Cake Mosque’a konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulunarak herkesi şaşkına çevirdi.

‘AHLAKÇILIK SEVMEM’

62 yaşındaki usta oyuncu Cake Mosque Youtube kanalında yayınlanan ‘Buralarda Neler Dönüyor Bir Bilsen’ adlı programa konuk oldu. Daha öncede ünlü konuklarının yaptıkları açıklamalarla gündeme gelen program bu kez de Derya Alabora’nın sıra dışı açıklamalarıyla gündemde. Konukların Drag Queen’e dönüştüğü programda Derya Alabora kendisine sorulan her soruya açık açık yanıt verdi. ‘Ahlakçılığı hiç sevmem’ diyen Derya Alabora’nın cinsel ilişki açıklaması bir anda magazin gündemine bomba gibi düştü.

CİNSEL YÖNELİMİNİ AÇIKLADI

Masumiyet, Deliha, Şaşıfelek Çıkmazı gibi yapımlarda ve sayısız tiyatro oyununda rol alan Derya Alabora’ya cinsel yönelimi de soruldu programda. Derya Alabora ‘cinsel yönelimini sorguladığın oldu mu?’ sorusuna açık açık yanıt verdi. ‘Erkeklere bayılıyorum’ diyen Derya Alabora böylece eş cinsel bir yönelimi olmadığını açıklamış oldu.

Gözden kaçırmayın

Melisa Şenolsun'dan Umut Evirgen Sonrası Çok Konuşulacak Kare! Açıklaması Şaşırttı... Neden Panikledi? Melisa Şenolsun'dan Umut Evirgen Sonrası Çok Konuşulacak Kare! Açıklaması Şaşırttı... Neden Panikledi?

‘APARTMANIN GİRİŞİNDE…’

Derya Alabora asıl bombayı sona sakladı. 39 yıldır usta oyuncu Uğur Yücel ile evli olan Derya Alabora ‘cinsel ilişki yaşadığın en sıra dışı yer’ sorusuna ise kendisinden hiç beklenmedik bir yanıt verdi. Derya Alabora bu soruya ‘bir apartmanın girişi’ yanıtını vererek ağızları bir karış açık bıraktı. Derya Alabora’nın bu açıklaması bir anda magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri haline geldi.