Ahmet Kural'ı özleyenled müjdeyi aldı. Başarılı oyuncu yeni filmi için sete çıktı.

Uzun yıllar komedi rolleri ile harikalar yaşatan oyuncu Ahmet Kural, şarkıcı Sıla'nın şiddet iddiları sonrası adeta linç edilmiş ve sahnelerden silinmişti ki geri dönüş haberi geldi.

Ailecek Şaşkınız konusu nedir? Ailecek Şaşkınız oyuncu kadrosunda kimler var?

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

İlk sezonu Bir Zamanlar Kıbrıs olarak  yayınlanan ve ikinci sezonu da Kıbrıs Zafere Doğru ismi ile izleyicilerin karşısına çıkan, ‘Kemal’ karakteri ile Kıbrıslı Türklerin verdikleri yaşam mücadelesini sergileyen Ahmet Kural, hem ekranlara hem de komediye geri dönüyor.

Tüpçü Fikret - Vikipedi

Dizinin finalinden sonra ekranlara ara veren Ahmet Kural, çok yakında tekrar ekran başında kahkaha attırmaya hazırlanıyorken ikinci müjde de kendisine son dönemin başarılı isimlerden Ecem Erkek'in eşlik edeceği haberi oldu.

Ecem Erkek Güldür Güldür Show'dan neden ayrıldı? Güldür Güldür Show'un Naime'si Ecem Erkek projeden ayrıldığını duyurdu - Son Dakika Magazin Haberleri

Yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği ‘Müjdemi İsterim adlı filmde Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk otururken Kural'a Ecem Erkek ve Mehmet Özgür eşlik edecek.

Gelecek sezonunun en iddialı yerli yapımlarından biri olacak Müjdemi İsterim'in konusu ise şöyle;

Müjdemi İsterim' filmi sete çıktı! - Cinedergi

Üzerlerine atılan cinayeti çözmek için mecburen işbirliği yapmak zorunda kalan ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin eğlenceli hikayesi.

Müjdemi İsterim'in çekimleri devam ediyor