ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim setinde aşk haberleri! Ahu Yağtu ile Celil Nalçakan aşk mı yaşıyor? Son paylaşımda aşk iddiaları kuvvetlendi.

Ahu Yağtu ile Celil Nalçakan aşk mı yaşıyor? Ahu Yağtu ile Celil Nalçakan sevgili mi?

ATV'nin reytinglerde yüzü gülen dizisi Kardeşlerim'in yıldızları Ahu Yağtu ile Celil Nalçakan aşkına dair yeni gelişmeler yaşandı.

Kardeşlerim dizisi sete çıktı. ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'de aşk bombaları patlıyor. Geçtiğimiz günlerde Ahu Yağtu ile Celil Nalçakan mekan çıkışı görüntülenmiş ve ikili aşk söylentilerini yalanlamıştı. İkili aynı arabaya binerek uzaklaşmıştı.

Celil Nalçakan aşk söylentileri için "Ahu benim çok iyi anlaştığım bir ahbabım. Zaten az arkadaşım var. Ahu'da onlardan biri. Bu dedikodular manasız bir orta alan mücadelesi olmuş" diyerek iddiaları yalanlamıştı.

Ahu Yağtu ile Celil Nalçakan aşkında yeni gelişmeler!

Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı

Kardeşlerim setinden paylaşım yapan Ahu Yağtu partneri Celil Nalçakan'ı etiketleyince iddialar yeniden alevlendi.

Sette karavanından paylaşım yapan Ahu Yağtu masadaki türk kahvesini çekti ve Celil Nalçakan'ı etiketleyerek "Seni de bekliyoruz" diye yazdı.

Bu paylaşım ikili hakkında ki Ahu Yağtu ile Celil Nalçakan aşk mı yaşıyor iddialarını yeniden alevlendirdi.