CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanlığına getirilen ekonomist Jeremy Rifkin kimdir? Jeremy Rifkin hangi ülke vatandaşı? Jeremy Rifkin ne mezunu? Jeremy Rifkin biyografisi en çok araştırılan konu oldu!

Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır? Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır?

Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanlığına ünlü Ekonomist Jeremy Rifkin getirildi. Peki Jeremy Rifkin kimdir?

CHP'li Özgür Özel "Jeremy Rifkin, Genel Başkan danışmanı ve bundan son derece memnunuz" diyerek haberi açıkladı.

Ünlü ABD'li ekonomist Jeremy Rifkin bundan böyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı olarak yer alacak. Jeremy Rifkin eski Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Çin Devlet Başkanı Xi Jinping'e de danışmanlık yapmıştı! 

Jeremy Rifkin ilk olarak yarın 3 Aralık'ta CHP'nin vizyon toplantısına video-konferans yöntemi ile katılacak. Yeni danışman bazı çevrecelerce yabancı olması dolayısıyla eleştirildi.

Jeremy Rifkin Kimdir?

Amerikalı ekonomik ve sosyal teorisyen, yazar, konuşmacı, siyasi danışman ve aktivist olan Rifkin ekonomi, ve teknolojinin toplum ve çevreye iş gücü konularında 22 kitap yazmıştır. 26 Ocak 1945 doğumlu olan Rifkin 77 yaşındadır. ABD'nin Denver, Colorado eyaletinde doğmutşur.