AKP MKYK Üyesi Eyüp Gökhan kimdir? Eyüp Gökhan Özekin'in eşi 3 korumasıyla birlikte kafe bastı ve genç kız çocuklarını ve erkek çocuklarını dövdü! Eyüp Gökhan eşi Şerife Özekin kimdir?

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu yedek üyesi ve Atatürk için Olmasaydın da Olurduk ilanını veren Eyüp Gökhan Özekin'in eşi yanına şoförünü ve korumalarını aldı kızıyla tartışan genç çocukların oturduğu kafeye gitti ve çocukları herkesin gözü önünde darp ettirdi.

Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek

Eyük Gökhan Özekin'in eşi Şerife Özekin yanına iki adamı alıp 18 yaşından küçük kız ve erkek çocuklarını dövdürttü. Dayak yiyenler arasında Cumhurbaşkanı Danışmanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan'ın yeğeni de vardı.

Eski anaokulu öğretmeni olan Şerife Özekin yanına şoförünü ve 2 adamını alıp kafe basıp küçük çocukları dövdü.

Eyüp Gökhan Özekin'in 15 yaşındaki kızı M. bir gün önce Ankara Beysu Park AVM'de arkadaşlarıyla kavga etti. Bunun üzerine Özekin korumalarını alıp o çocukları bulup dövdürdü.

Eyüp Gökhan Özekin görüntülerin ortaya çıkması ve sosyal medyaya yansıması sonrası kızımı dövmüşler saçını çekmişler üzerine sıcak kahve dökmüşler kızıma travma yaşayıp ağlayarak telefonda anlattı şoföre söyledim o da kendi yöntemiyle halletmeye çalışmış dedi.

Kamera görüntülerinde çocukların masasına giden Şerife Özekin Ş.T'nin saçını tutuyor ve eliyle vuruyor. Özekin'in şoförü deŞ.T.'ye ve yanındaki kız arkadaşına tokat atıyor. Masadaki erkek çocuklardan F.T. tepki gösterince şoför erkek çocuğunu yumrukluyor. Özekin de "Hanımefendi, ne yapıyorsunuz?" diyen G.B.'yi tokatlıyor.

AK Parti yedek MKYK üyesi Eyüp Gökhan Özekin konu sosyal medyay yanısıyınca şu açıklamayı yapıyor;

"Ben Kızılcahamam kampındayım. Kızım aradı. Beni üç kişi dövdü, üzerime kahve döktüler, saçımı çektiler, küfür ettiler dedi. Travma yaşamış bir şekilde ağlıyordu. Akran zorbalığına maruz kalmış. Şoföre haber verdim. O da sokak tecrübesi olan bir tip. Yanına arkadaşını alıyor.

Eşim kız ve oğlanların olduğu masaya gidiyor. Yanındakilere Siz karışmayın diyor. Elini kızın başına götürüyor. Sana vurabilirim ama vurmayacağım. Doğru bir hareket mi sizin yaptığınız? diyor. Tatlı sert nasihatler ederek korumacı annelik sergiliyor.

Çocuğun biri de arkadaşını koruma refleksiyle eşime müdahalede bulunuyor.

Şöför eşimi korumak için oğlana vuruyor.

Ortalık karışıncaya kadar biz tamamen haklı ve mağdur pozisyondayken, orantısız şiddetten kaynaklı mahcup ve perişan bir hal aldık ailecek.

Eşim perişan, sakinleştiriciler alıyor. İki kızım evde ağlıyor. Mutsuzuz. Biz de şikayetçi olacağız. Bizim niyetimiz kızımızı korumaktı. Bu üslupla olmasını ne öngörüyorduk ne de planlıyorduk." 

EYÜP GÖKHAN KİMDİR?

Eyüp Gökhan Özekin, Atatürk’e karşı 10 Kasım’da Akit adlı tepki çeken yayına "olmasaydın da olurduk" ilanı vermesiyle tanınıyor.