CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na hitaben "kazığa oturtutum" ve "akıllı ol" gibi ifadeler kullanan Alaattin Çakıcı hakaretlerini Twitter'dan paylaşmıştı. Kılıçdaroğlu'nun kendisini kastederek "mafya, uyuşturucu kaçakçısı, çakal" gibi ifadeler kulla

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na hitaben "kazığa oturtutum" ve "akıllı ol" gibi ifadeler kullanan Alaattin Çakıcı hakaretlerini Twitter'dan paylaşmıştı. Kılıçdaroğlu'nun kendisini kastederek "mafya, uyuşturucu kaçakçısı, çakal" gibi ifadeler kullandığını kaydeden Çakıcı, öfke dolu bir yazı daha yazmıştı.


"Hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene"


Çakıcı, yazısında Kılıçdaroğlu'na yönelik, "Çakal gibi uluyup, hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene" ifadelerini kullanmıştı. Çakıcı'nın bu ifadeleri sonrası sanat ve siyaset dünyasından tepkiler gelmişti.

AK Partili Turan: Bu ifadeler yanlış!


AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, gündeme bomba gibi düşen bu konuya yönelik açıklamada bulundu.Tehdit ve hakaretin geldiği kişinin önemli olmadığını aktaran Turan, bu ifadelerin yanlış olduğunu söyledi. AK Parti'nin değişmez ilkesi olarak duruşlarının belli olduğunu söyleyen Turan, savcılığın soruşturmayı başlattığı bilgisini verdi.