Benzin, motorin ve LPG fiyatlarına gelen zamların hemen ardından güncel fiyat listesi ortaya çıktı. İstanbul, İzmir ve Ankara'da akaryakıt kaç TL oldu? 1 litresinin fiyatını duyan araç sahipleri şok oluyor. 17 Ekim tarihine ilişkin güncel akaryakıt fiyatları...

Bugünden itibaren zamlı akaryakıt fiyatları büyük dikkat çekti. Benzin ve motorin bu konuda başı çekiyor. 2'şer TL'lik zamlar artık sürücünün cebini zorlamaya başladı. Çünkü neredeyse 45 TL'si 1 litreye satışa sunulacak. Akaryakıt fiyatları, son dönemde Brent petroldeki dalgalı seyir ve dolar kurundaki değişiklikler nedeniyle sürekli bir hareketlilik gösteriyor. Ayrıca, Ortadoğu'daki istikrarsızlık ve çatışma ortamı, petrol fiyatlarına ekstra bir baskı oluşturuyor. Tüm bu gelişmeler, sürücülerin cebini yakından ilgilendiriyor.

16 Ekim Akaryakıtta Zam Var mı?

Son bilgilere göre, 16 Ekim 2023 tarihinden itibaren akaryakıt fiyatlarında yeni bir güncelleme bekleniyor. Özellikle motorin fiyatlarında önemli bir artışın olacağı belirtiliyor.

Akaryakıt Fiyatları (Benzin, Motorin, LPG)

İSTANBUL:

  • Anadolu Yakası'nda benzinin litre fiyatı: 33,46 TL, motorinin litre fiyatı: 37,18 TL ve LPG'nin litre fiyatı: 18,16 TL.
  • Avrupa Yakası'nda ise benzinin litre fiyatı: 33,51 TL, motorinin litre fiyatı: 37,23 TL ve LPG'nin litre fiyatı: 18,61 TL.

ANKARA:

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!
  • Başkent Ankara'da benzin 34,11 TL/litre, motorin 37,80 TL/litre ve LPG 18,58 TL/litre fiyatından satılıyor.

İZMİR:

  • İzmir'de ise benzinin litre fiyatı 34,21 TL, motorinin litre fiyatı 37,95 TL ve LPG'nin litre fiyatı 18,23 TL olarak belirlenmiş durumda.