Akaryakıt fiyatlarında yeni bir zam veya indirim var mı? 21 Ocak2023 tarihli benzin, motorin ve LPG fiyat listesi aktarıldı. Son zamanlarda iyice zamlanan akaryakıtta brent varil petrol fiyatının etkileri hali hazırda görülüyor. Güncel gelişmelerle birlikte detayları ve çok daha fazlasını aktaracağız.

Akaryakıt fiyatlarındaki güncel durum ve çok daha fazlası ortaya çıkıyor. Yapılan son açıklama neticesinde bazı detaylara değinildi. En son motorine zam gelmişti. Peki ya şimdi ne olacak? Benzin, motorin ve LPG fiyatlarındaki güncel tablo aktarıldı. Brent varil petrol fiyatındaki yükseliş akaryakıtı olumsuz etkiliyor. Araç sahipleri ise fiyatların bu kadar fazla artmasından şikayetçi konuma geldi. Akaryakıt fullemeyi planlayanlar artık zam ve indirim haberlerine göre hareket etmekte.

Akaryakıta Yeni Zam Geldi mi?

Akaryakıt fiyatlarında yeni bir zam olup olmadığı soruluyor. Bu doğrultuda henüz gelişme yaşanmadı. Yine de benzin, motorin ve LPG'ye ilişkin fiyatları aktaracağız. Son olarak motorine gelen 1,05 TL'lik zam gündemdeydi. Bu da fiyatı ciddi ölçüde artırdı diyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra akaryakıtta bizleri başka neler beklemekte? Güncel detaylarla birlikte merak edilenleri tek tek aktaracağız.

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Benzin ve Motorin Fiyatları 21 Ocak 2023

  • İstanbul'da benzin litresi 20,34 TL'den satılırken motorin ise 23,16 TL'den satışa sunuluyor.
  • Ankara'da benzin 20,61 TL'den satışa sunulurken motorin 23,42 TL'den satılmaktadır. 
  • İzmir'de benzinin litresi 20,57 TL iken motorin ise 23,47 TL'den satılmaktadır. 

Bu doğrultuda şu an için ne benzine ne de motorine yeni bir zam geldi. Henüz fiyat artışı yaşanmamakla birlikte güncel gelişmeleri sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.