Akaryakıtta önemli bir zam dalgası yaşanıyor. Benzine gelen zamlar durmak bilmiyor. Akaryakıtta benzin, motorin ve LPG kaç TL'den satışa sunulmakta? Güncel fiyat listesiyle birlikte 16 Ocak 2023 benzine son zam haberini iletiyoruz.

Akaryakıttaki zam gelişmesiyle birlikte benzin fiyatları da artmaya başladı. Özellikle de benzin ile motorin, brent varil petrol fiyatının artmasından fazlasıyla etkilendi. Tüm dünyada pahalı hale gelen benzin, araç sahiplerinden ulaşım şirketlerine kadar milyonları yakından ilgilendirmekte. Güncel gelişmelerle beraber son zamlar hakkında bilgileri veriyoruz.

Benzine Yeni Zam Geliyor

16 Ocak 2023 Benzine gelecek yeni zamla birlikte Pazartesi'yi Salı'ya bağlayan gece yeni fiyat geçerli olacak. Benzinin 67 kuruş zamlanması bekleniyor. Bu fiyat artışı elbette bu zamla sınırlı değildi. Geçtiğimiz haftalarda yine benzer bir zam daha gelmişti. Üstelik fiyat artışında sınırlar da durulmuyor.

Akaryakıt Fiyatları Kaç TL Oldu?

Akaryakıtta İstanbul, İzmir ve Ankara'ya ait benzin, motorin ve LPG fiyatlarını paylaştık. Bu fiyat listesi güncel olarak aşağıdaki gibidir.
İstanbul
İstanbul motorin litre fiyatı 22,06 lira,

Benzin litre fiyatı 19,67 lira,

Otogaz LPG litre fiyatı 10.89 lira

Ankara

Ankara motorin litre fiyatı 22,26 lira,

Benzin litre fiyatı 19,88 lira,

Otogaz LPG litre fiyatı 10.89 lira

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

İzmir

İzmir motorin litre fiyatı 22,37 lira,

Benzin litre fiyatı 19,86 lira,

Otogaz LPG litre fiyatı 10.69 lira