Güncel akaryakıt fiyat listesi indirim sonrası ortaya çıktı. Benzin ve motorine yeniden indirim mi uygulanacak? Pompa fiyatlarına kaç TL yansıyacağını açıklayalım. Araç sahipleri bu habere çok sevinecek.

Akaryakıt fiyatlarındaki güncel gelişmeler ve diğer detaylar ortaya çıkıyor. Benzin ve motorin satın alacaklar için indirim müjdesi verildi. Peki akaryakıttaki son durum nedir? Brent varil petrol fiyatındaki düşüşün hemen ardından detaylar ortaya çıktı. Akaryakıt satın alma planınız var ise bu indirimi beklemek isteyebilirsiniz.

Vakıfbank EMEKLİLERE Destek Verecek! Devlet Destekli 50.000 TL'ye Kadar Başvurusu Nasıl Yapılır? Vakıfbank EMEKLİLERE Destek Verecek! Devlet Destekli 50.000 TL'ye Kadar Başvurusu Nasıl Yapılır?

Motorine İndirim Geliyor!

Motorin fiyatlarına ciddi oranda indirim geleceği belirtiliyor. Bu indirimin miktarı ise 1,30 TL olarak belirlendi. Dolayısıyla yüksek orandaki bu fiyat değişiminin nasıl bir sonucu olacağı pompa fiyatlarına yansıdığı vakit görülecek. Henüz resmi bir değişim olmadığı için net yorum yapılamıyor.

Benzin Fiyatları Düştü mü?

Benzin için henüz indirim yapılmadı. Ancak önümüzdeki günlerde fiyatların düzenlenmesi ve indirim veya zam kararının verilmesi beklenebilir. Bu doğrultuda bilinmezlik devam ediyor.

akaryakıt3

Akaryakıt Güncel Fiyat Listesi 3 Mayıs

İstanbul'da benzinin fiyatı 21,20 TL iken motorin 19,71 TL'den satılıyor.
Ankara'da benzinin litresi 21,60 TL ve motorin ise 20,07 TL'dir.
İzmir'de benzin 21,56 TL iken motorin de 20,14 TL.

akaryakıt2