Akaryakıt fiyatlarındaki son durum belli oldu. Yeni yıla girmemizle birlikte 1 Ocak 2023 tarihli benzin ve motorin fiyat listesi açıklandı. Benzine veya motorine yeni bir zam yapıldı mı?

Akaryakıt, özellikle de son dönemde fiyat anlamında çok değişken hale geldi. Benzin ve motorin fiyatına gelen zamlar bir yana aynı zamanda indirimler de peşi sıra gelmeye devam ediyor. Son olarak benzine gelen 84 kuruşluk zamla beraber güncel fiyat listesi ortaya çıkmıştı.

Motorine Zam Gelmedi

Motorin bir süredir sabit şekilde fiyatını korumaya devam ediyor. Ancak brent varil petrol fiyatlarındaki son durum ne olur bilinmez. Dolayısıyla yakın zamanda ve özellikle de bu hafta içerisinde piyasalardaki değişime göre yeni bir zam dalgası gelebilir. Öte yandan düşüş yaşanır ise de indirim yapılabilir. Benzin ve motorindeki son durum şu an için bu şekilde. Benzine gelen 84 kuruşluk zammın dışında henüz bir gelişme yaşanmadı.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Güncel Akaryakıt Fiyatları 1 Ocak 2023

İstanbul'da benzinin litresi 19,46 TL'den satışa sunulurken motorinin litresi ise 22,01 TL'den satılmaktadır. Ankara'da benzin 19,68 TL'ye motorin de 22,20 TL'ye satılıyor. Son olarak İzmir'de ise benzin 19,66 TL ve motorin 22,30 TL'ye satışa sunuluyor.