Akaryakıta yeni bir zam geldiği açıklandı. Son dakika gelişmesi sonrasında benzin ve motorin kaç TL artacak? İşte güncel detaylarla birlikte benzinin zamlanması ve güncel fiyat listesi yazımızda yerini aldı. 15 Aralık 2022 tarihli akaryakıt fiyat listesi açıklandı.

Akaryakıta gelen zamlar dikkat çekti. Benzin ve motorinin değer kazanması üzerine yeni zamlar açıklanıyor. Öyle ki brent varil petrol fiyatlarındaki gelişmelerin bir şekilde etkili olduğu belirtildi. Son olarak bizleri başka neler bekliyor? Akaryakıttaki son durum ve dahası ortaya çıkacak.

Benzine Zam Yolda

Benzin fiyatlarına zam yapılacağı haberi büyük ses getirdi. Bu doğrultuda benzinin 1,07 TL artacağı biliniyor. Bu geceden sonra benzin fiyatında ciddi oranda yükseliş yaşanabilir. Peki İstanbul'da benzin kaç TL'den satışa sunuluyor? Güncel fiyat listesine baktığımızda benzinin gittikçe artmakta olduğunu görüyoruz.

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

İstanbul'da Benzin Motorin Fiyatı

Şu an güncel olarak İstanbul'da motorinin litresi 21,10 TL'den satılmakta. Öte yandan akaryakıttaki bu gelişme neticesinde pek çok kişi neler olduğunu soruyor. Benzinin ise 17,42 Tl'den satışa sunulduğu biliniyor. İstanbul'un yanı sıra diğer şehirlerde de hemen hemen aynı fiyatlandırmalar yapılmakta.

benzin