Akaryakıt fiyatlarında son gelişmeler aktarıldı. Fiyatların bir anda zamlanacağı öğrenildi. Bu geceden sonra motorine kaç TL zam geliyor? Fiyatların artmasıyla beraber akaryakıttaki güncel gelişmeler yanıt buldu.

Akaryakıt fiyatlarında dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Benzin ve motorindeki son dakika gelişmeleri başta olmak üzere akaryakıt artık litresi kaç TL'den satılacak? Merak edilen gelişmeler ve çok daha fazlası haberimizde... Akaryakıt sektörü, döviz kurundaki ve brent petroldeki dalgalanmaların etkisiyle fiyat değişiklikleri yaşıyor. Geçen hafta, benzinin fiyatı düşerken motorinde de indirim görülmüştü. Ancak, motorin fiyatlarına yakın zamanda bir artış bekleniyor.

Motorine Bu Gece Zam!

Son dönemlerde benzin fiyatlarında iki kez, motorinde ise bir kez indirim gerçekleşti. En son yapılan motorin indiriminde fiyat 2,92 TL düşmüştü. Ancak sektör uzmanları, motorinde yakın zamanda bir zam olacağını öne sürüyor. Öngörülen motorin zammının miktarı, mevcut fiyatlar baz alındığında 2,25 TL olarak belirtiliyor. Bu fiyat artışının 17 Ekim'de saat 00.01'de yürürlüğe gireceği ve direkt olarak akaryakıt pompa fiyatlarına yansıtılacağı belirtiliyor.

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

akaryakıtguncel

14 Ekim Akaryakıt Fiyatları Güncel

 İstanbul Anadolu'da benzin: 33,51 TL, motorin: 37,23 TL İstanbul Avrupa'da benzin: 33,56 TL, motorin: 37,30 TL Ankara'da benzin: 34,18 TL, motorin: 37,85 TL İzmir'de benzin: 34,26 TL, motorin: 38,04 TL Antalya'da benzin: 34,84 TL, motorin: 38,62 TL