Akaryakıttaki zam haberleri bir türlü tükenmiyor. Şimdi ise yeniden fiyatların arttığı belirtildi. Güncel olarak İstanbul, İzmir ve Ankara'daki fiyatları sizlere aktarıyoruz. Akaryakıta kaç TL zam geldi ve litresi kaç TL'den satılıyor açıkladık.

Akaryakıt fiyatları oldukça çalkantılı bir dönemden geçiyor. Gelen açıklamalarla birlikte benzin ve motorindeki son durum gözler önüne serildi. Benzine yeniden zam geldiği belirtildi. Brent varil petrol fiyatının gidişatı akaryakıtı günlük olarak etkilemeye başladı.

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

Benzine 67 Kuruş Zam!

Benzin 67 kuruş zamlı halde satışa sunulacak. Litrelik fiyatının da bu seviyede arttığı belirtildi. Öte yandan motorin fiyatında henüz bir değişiklik olmadı. Akaryakıt satın almayı planlayan araç sahipleri ise son zammı görünce şaşırdı. Buna göre İstanbul, İzmir ve Ankara gibi şehirlerde 1 litre benzin kaç TL oldu?

akaryakıtt

Güncel Akaryakıt Fiyatları

Akaryakıttaki son duruma göre İstanbul'da 1 litre benzin ortalama 17,93 TL'den satılıyor. Motorinin litresi ise 22,01 TL'den satışa sunulmakta. İzmir'de benzin 18,12 TL iken motorin 22,27 TL'ye satılmakta. Ankara'da benzin 18,14 TL ve motorin 22,22 TL'den satın alınabilir.