Kamyon, motosiklet ve otomobillerdeki köprü geçiş ücretlerine yeni zamlar geliyor. Araç sahipleri geçiş başına ne kadar ödeme yapacak? Detaylarıyla birlikte ücret ödemeleri haberimizde.

Köprü fiyatları gittikçe tuzlu hale geliyor. Aracı olanlar şimdi kara kara düşünmeye başlayacak. Çünkü geçişlerdeki fiyatlandırmalar yeniden güncelleniyor. 2024 yılı öncesi net bir karara varılacak. Karayolları Genel Müdürlüğü'nün işlettiği otoyol ve köprülerle ilgili olumsuz haberler ard arda geliyor. Bu yolları sıkça kullanan vatandaşlar için köprü ve otoyol geçiş ücretleri yeni bir mali yük oluşturacak. Birçok sürücü bu konudaki endişelerini dile getiriyor. İşte konuyla ilgili bilgiler...

%50 Zam Yapılması Bekleniyor

Çeşitli kaynaklara ve uzman değerlendirmelerine bakacak olursak sıklıkla kullanılan otoyol ve köprüler için ücretlendirmede bir artış öngörülüyor. Şenol Babuşçu'nun yaptığı açıklamaya göre, otoyol ve köprü geçiş ücretlerinde %50'ye varan bir zam planlanıyor. Bu değişikliklerin Kasım ayı itibarıyla hayata geçirilmesi bekleniyor.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

köprüü2