Akbank 0.43 faizle nakit kredi verecek mi? Bankadan açıklama yapıldı!

Akbank, son zamanlarda yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte adından söz ettirirken, son yapmış olduğu 0.43 faizli ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar içinde duyuru paylaştı. Akbank, yapmış olduğu kredi kampanyasında özellikle 0.43 faiz oranları ile birlikte herhangi bir kredi kampanyası olmadığını duyurdu. Akbank üzerinden eğer düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmak istiyorsanız, daha önce banka müşterisi olmanız ve bu bankadan kredi veya kredi kartı kullanmış olmanız durumunda sizlere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı. 

Akbank banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemelerini hızlı birşekilde gerçekleştiren, cep telefonunuz üzerinden, oturduğunuz yerden işlem yapmanıza olanak sağlayacaktır. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurunuzda bulunabilirsiniz. 

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

SMS KREDİ 

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilir. Yapılan başvurular sonrasında onay alan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden yine onaylanan tutarı, kullanmak istiyorlarsa, Akbank müşterisi olması durumunda düşük faizli krediyi Akbank Direkt uygulaması üzerinden hemen hesabına yatırarak kullanabilir. 

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda ise ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için şubelere gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Akbank Direkt uygulamasını kullanarak kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen işlem yapabilecek ve onaylanan bu krediyi hesabınıza yatırarak hemen aynı gün içinde alabileceksiniz.