Akbank acil ihtiyacı olan kişilere 0.49 faizlerle nakit kredi kullandıracağını duyurdu. Akbank yaptığı kampanyalar ile son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen banka oluyor. Akbank üzerinden 0.49 faiz oranları ile kredi almak isteyenlere banka hızlı bir şekilde ödeme veriyor. 10.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli verilecek olan Akbank düşük faizli kredi kampanyası daha önce bu bankadan kredi almış kişilere verilecek. Kredi ve kredi kartı kullanan, düzenli ödemeler yapan kişiler, Akbank'tan 0.49 faizli kredi alabilecekler...

Akbank'ın resmi sitesinden yapılan duyuruda 0.49 faizle işlem yapacak olan kişiler, 10.000 TL kredi almak istiyorsa bazı şartlara uygun olması gerekmektedir. Akbank üzerinden 10.000 TL nakit kampanyasına katılacak olan kişiler, mobil uygulama üzerinden ve 444 25 25 numarası üzerinden Akbank müşteri hizmetleri aracılığı ile başvuru yapabilecekler. 

Akbank 10.000 TL nakit kampanyası için başvuru yapmak isteyenler Akbank hesabı üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte Akbank'ın 0.49 faizli kredisi için banka şubesine gitmeden Akbank Direkt uygulamasına girerek işlem yapabileceklerdir. Akbank 0.49 faizlerle ihtiyaç kredisi verirken, uygun faizlerle ayrıca yüksek limitli kredilerde veriyor. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin emekli olması durumunda banka emekli maaşını Akbank üzerinden almasını ister. Emekli maaşınızı akbank'a taşıyarak hem Bu bankanın kredi kampanyalarından faydalanabilir hem de 2.500 TL'ye kadar verilen emekli promosyonunu ücretsiz olarak alabilirsiniz.

akbank-049-faizle-nakit-kampanyasini-yapacagini-duyurdu1

AKBANK SMS İLE BAŞVURU VAR MI?: Akbank üzerinden SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız KREDİ TC KİMLİK yazarak 4425 numarasına mesaj atabilirsiniz. Yalnız banka yaptığı bu kampanyada, sadece bankanın güncel faizlerleri ile kredi kullanacak olan kişilere yardımcı olacaktır.

Akbank SMS ile kredi başvurusu yaptığınızda 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi değerlendirmesi yaparsınız. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka değerlendirmeyi kısa bir süre içerisinde yapacak ve sizlere hemen Kredi sonucu gelecek.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler sms ile onay almaları durumunda en yakın Akbank şubesine giderek bankanın belirlediği faiz oranları ile kredi kullanabilir. Akbank'ın kampanyalarını öğrenmek istiyorsanız resmi internet sitesine girebilirsiniz. Detaylar ve faiz oranları sürekli güncelleniyor...