Akbank 0.49 faizli 5000 TL ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu

Akbank 0.49 faizli 5000 TL ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Akbank son dakika kampanyası Umut oldu. İşte kampanya hakkında detaylar...

Ekonomi 09.11.2021 - 09:39 09.11.2021 - 09:39 Vural Pars

Akbank üzerinden yeni bir kampanya haberi özellikle acil Para ihtiyacı olan kişilere umut oluyor. Akbank 0.49 faiz oranları ile 5 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Yapılacak olan bu kampanya özel müşterilere verilecek bir kredi kampanyası olarak bilinmektedir. 

Akbank son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile müşterileri hızlı bir şekilde kredi onayı verirken ayrıca düşük faiz oranlı Kredi imkanı sunarak kredi almak isteyen kişilere derman oluyor. Akbank üzerinden pandemi döneminden beri yapılan kampanyalardan bir tanesi olan 0.49 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası 5000 TL'ye kadar verileceği duyuruldu. Bu krediyi alabilmeniz için Akbank sizden bazı şartlar isteyecek. Daha önce Akbank üzerinden kredi kullanmış ve düzenli Ödemiş olmanız durumunda 0.49 faiz oranları ile 5 bin TL kredi kullanabilir 36 ay vadeye kadar bu krediyi bölebilirsiniz. 

Akbank ayrıca Kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi notu 1500 ve üzerinde olması durumunda 0.49 faiz oranları ile kredi imkanı sunacaktır. Ayrıca ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda en az 3 aydır aynı işyerinde sigorta primleri yatmış olması gerekiyor. 

Belirtilen şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız düzenli bir geliriniz varsa ve daha önce Akbank ile çalışmanız olduysa 0.49 faiz oranlı ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. 

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 0.49 faiz oranları ile işlem yapmak istiyorlarsa bankanın mobil uygulaması olan Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucunu verecek onaylanan kredi tutarı hemen hesaba yatacak. Akbank direkt uygulaması haricinde bankanın internet sitesi üzerinden ATM'sinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de kredi başvurusu yapabilir ve bu bölümlerden yapmış olduğunuz Kredi başvurusunun sorgulamasını da yapabilirsiniz. 

akbank2021113-1

Akbank sadece 5000 TL ile sınırlı kalmıyor. 5000 TL üzerinde de ihtiyaç kredisi kullanabilir acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz diğer Kredi kampanyalarına göz atarak başvuru yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@